Психологія. Підручник для ВУЗІВ (А. В. Петровський, М. Р. Ярошевський) [2003, Психологія

20.02.2017

Психологія. Підручник для ВУЗІВ (А. В. Петровський, М. Р. Ярошевський) [2003, Психологія, підручник, МР3] — завантажити торрент

Психологія. Підручник для ВУЗІВ

Рік випуску: 2003

Автор: А. В. Петровський, М. Р. Ярошевський

Видавництво: Ніде не купиш

Виконавець: Ілля Бобильов

Жанр: історія психології, психологія, педагогіка

Тривалість: 23:25:00

Опис: Підручник під редакцією академіка РАО РФ А. В. Петровського складено з урахуванням сучасних досліджень і вимог, що пред’являються курсу психології у педагогічних вузах, і удостоєний премії уряду РФ в галузі освіти.

У виданні розкривається предмет, методи, історичний шлях розвитку, описуються категорії психології, психічні процеси – сприйняття, пам’ять, уява, мислення, а також індивідуально-психологічні особливості особистості.

Підручник «Психологія» призначений для студентів педагогічних вузів, а також для факультетів психології в університетах.

Частина I. Введення в психологію.

Глава 1. Предмет і методи психології. Предмет психології. Методи психології.

Глава 2. Психологія в надрах філософії та природознавства. Антична психологія. Психологічна думка в епоху еллінізму. Психологічна думка в середні століття. Психологічна думка в новий час (X VII століття). Психологічна думка в епоху Просвітництва.

Глава 3. Розвиток психології як самостійної науки. Зародження психології як науки. Природничі основи психології. Програми побудови психології як самостійної науки. Розвиток експериментальної і диференціальної психології. Основні психологічні школи. Еволюція шкіл і напрямків.

Глава 4. Російська психологічна думка другої половини XIX – початку XX століття. Соціокультурні корені. Університетські професори психології. Розвиток експериментальної психології в Росії. В. С. Соловйов і формування лідерів нової психології. Вчення про поведінку.

Глава 5. Психологія у Росії в радянський і пострадянський періоди (політична історія психології). «Особливий шлях» радянської психології. Російська психологія в нових умовах: деідеологізація науки.

Частина II. Категорії психології.

Глава 6. Активність. Внутрішня організація активності людини. Зовнішня організація активності. Вольові дії. Поняття про увагу.

Глава 7. Спілкування. Комунікація, взаєморозуміння і взаємодію у спілкуванні людей. Поняття про спілкування. Спілкування як обмін інформацією. Спілкування як міжособистісна взаємодія. Спілкування як розуміння людьми один одного. Міжособистісні стосунки в групі. Групи та їх класифікація. Вища форма розвитку групи. Групи різного рівня розвитку. Інтеграція в групах різного рівня розвитку. Спілкування в сім’ї і школі. Учнівські групи. Структура взаємин у сучасної сім’ї.

Глава 8. Почуття. Визначення почуттів і їх фізіологічні основи. Форми переживання почуттів. Почуття і особистість.

Глава 9. Особистість. Поняття про особистість у психології. Структура особистості. Основні теорії особистості в зарубіжній психології. Спрямованість особистості. Самосвідомість особистості. Розвиток особистості.

Частина III. Психологічні процеси.

Глава 10. Перцептивні процеси. Природа перцепції. Чутливість і пороги. Види рецепції. Сенсорні образи.

Глава 11. Мнемічні процеси. Поняття про мнемічних процесах. Асоціації пам’яті. Запам’ятовування і забування. Пізнавання і відтворення.

Глава 12. Інтелектуальні процеси: уява. Поняття про уяві, його основних видах і процесах. Фізіологічні основи процесів уяви. Роль фантазії в грі дітей і творчості дорослих.

Глава 13. Інтелектуальні процеси: мислення. Загальна характеристика мислення. Мислення і рішення завдань. Види мислення.

Частина IV. Індивідуально-психологічні особливості особистості.

Глава 14. Характер. Поняття про характер. Структура характеру. Природа та вияви характеру.

Глава 15. Здібності. Поняття про здібності. Структура здібностей. Талант, його походження і структура. Природні передумови здібностей і таланту. Формування здібностей

Короткий опис статті: психологічний словник петровського Найбільший Нижегородський торрент трекер — скачивайте будь торренти і дивіться фільми ОНЛАЙН без реєстрації та реклами. На торрент трекер безкоштовно і без реєстрації ви зможете завантажити будь-релізи, та подивитися ОНЛАЙН як новинки кіно, так і старі любмые фільми. nntt, торрент, фільми онлайн без реєстрації, фільм, фільми, музика, кіно, ігри, серіали, новинки, торрент трекер, завантажити торрент, торрент трекер безкоштовно, відкритий, torrent

Джерело: Психологія. Підручник для ВУЗІВ (А. В. Петровський, М. Р. Ярошевський) [2003, Психологія, підручник, МР3] — завантажити торрент

Також ви можете прочитати