Російська мова, словники російської мови, орфографічний, граматичний

28.07.2015

Словники російської мови

В даному розділі ви можете скачати безкоштовно і без реєстрації Словники з російської мови. Російська мова — один із східнослов’янських мов, один з найбільш поширених за кількістю мовців і за кількістю країн мов світу, національна мова російського народу, основною мовою міжнародного спілкування в центральній Азії, в Східній Європі, країнах колишнього Радянського Союзу, один з робочих мов ООН. Є найпоширенішим із слов’янських мов і найчисленнішим мовою Європи як географічно, так і за кількістю носіїв мови як рідної і одним з найпоширеніших індоєвропейських мов. Входить в п’ятірку найбільш перекладаються мов світу.

slovar.cc/. на сайті багато різних словників російської мови: тлумачні, орфографічні, словники синонімів і словники Ожегова, Ушакова, Даля, Єфремової, Кольера, Лопатіна, Абрамова і багато інших словників, довідників і енциклопедій.

slovar.nashol.com/ .

У нас ви знайдете Орфоепічні словники, Орфографічні словники, Словники труднощів, Словники літературної мови, Найважливіші тлумачні словники, діалектні Словники, Історичні словники, Етимологічні словники, Словотворчі словники, Граматичні словники, Зворотні словники, Словники скорочень, Частотні словники, Словники синонімів, антонімів, омонімів, паронімів, Фразеологічні словники, Словники іноземних слів і багато інших.

У розділі зібрані словники найвідоміших і популярних авторів: Даль в. І. Лопатин Ст. Ст. Вербицька Л. А. Розенталь Д. Е. Ушакова О. Д. Кузнєцов С. А. Бурцева В. о. Іванова Т. Ф. Лопатин Ст. Ст. Галаєва О. Славкін Ст. Шклярова Т. В. Стронська В. М. Караулів Ю. Н. Зарва М. В. Александрова З. Е. Каленчук М. Л. Касаткіна Р. Ф. Теленкова М. А. Джанджакова Е. В. Кабанова Н.П. Радіон А. Резніченко В. Л. Абрамов Н. Гиляревский P. C. Старостін Б. А. та інші.

Скачивайте словники з нашого сайту. Російська мова – могутній і багатий. Російськомовні люди в середньому вживають у розмовному мовленні не більше тисячі слів. А значення половину російських слів ми навіть і не знаємо. Так що кожен з нас завжди звертався до допомоги тлумачного словника. Написання слів в українській мові так само дуже складне, тому вдаватися до допомоги орфографічного словника так само не доводиться рідко. Скачивайте з нашого сайту потрібні вам словники і користуйтеся ними безкоштовно.

Зміст розділу Словники російської мови

Короткий опис статті: орфографічний словник онлайн Словники російської мови Словники російської мови

Джерело: Українська мова, словники російської мови, орфографічний, граматичний, етимологічний словник російської мови, довідники

Також ви можете прочитати