Російсько-англійський розмовник з вимовою . Клуб подорожей Бамбооот.

23.07.2015

Російсько-англійський розмовник

Російсько-англійський розмовник з вимовою

Хев е гуд холідей!

Англійська досить легкий для вивчення мова. Більшість пропозицій можна будувати, просто беручи потрібні слова із словника.

Next summer we plan to visit London. Наступного літа ми плануємо відвідати Лондон.

Слова не змінюються за родами, що істотно полегшує вивчення, а множина утворюється дуже легко, потрібно додати до кінця змінюваного слова букву s (але є і виключення з правил). Нижче наведено приклад утворення множини:

Where can I buy the ticket? Де я можу купити квиток?

Where can I buy tickets? Де я можу придбати квитки?

Зверніть увагу, при неправильному вимові деяких слів можливе непорозуміння між співрозмовниками. В англійській мові існує різниця вимови довгої і короткої гласною. Наприклад короткий full (фул) означає наповнений, а довге fool (фуул) означає дурень. Російсько-англійський розмовник з вимовою . Клуб подорожей Бамбооот.
Довга голосна в нашому російсько-англійською розмовнику з вимовою відзначена символом (:) в стовпці вимову. Вивчаючи цей англійський розмовник. Ви дізнаєтеся як правильно говорити по-англійськи. а також збагатите свій словниковий запас новими словами і виразами.

Шановні гості клубу подорожей Бамбооот, ви переглянули англійський розмовник. Загальноприйнято, що англійська мова є міжнародним розмовним, але для більш комфортного спілкування за кордоном можуть знадобитися інші іноземні мови. Ознайомитися з ними можна за наступними посиланнями:

Чекаємо від вас цікаві відгуки і пропозиції як можна поліпшити наш російсько-англійський розмовник .

Короткий опис статті: англійська словника онлайн Англійський розмовник універсальний. Вирушаючи в подорож до країни, де говорять по-англійськи використовуйте російсько-англійський розмовник з вимовою. англійська мова, російсько-англійський розмовник з вимовою, англійський розмовник, де говорять по-англійськи, як правильно говорити по-англійськи, російсько-англійський розмовник

Джерело: Російсько-англійський розмовник з вимовою | Клуб подорожей Бамбооот.ру

Також ви можете прочитати