Російсько-казахська онлайн словник перекладач . Перекладачі онлайн і словники .

28.07.2015

Російсько-казахська онлайн словник перекладач
Російсько-казахська онлайн словник перекладач

Якщо Ви хочете перекласти текст більшого обсягу, перейдіть за наступним посиланням на:

Російсько-казахська онлайн перекладач тексту

Проект російсько-казахська словника sozdik.kz розроблений і підтримується Інтернет агентством index group. В своїй роботі ми приділяємо велику увагу не тільки комерційним проектам, але і соціально-значущим. Одним з таких проектів став російсько-казахська словника. Його актуальність особливо зросла останнім часом, коли якісно інше значення набув казахська мова, як у повсякденному житті, так і в діловодстві.

Словник не має гідних аналогів і по сей день. Щодня близько 1000 чоловік користуються цим сервісом, здійснюючи переклад більше 12000 слів. Общетематический словник містить близько 100000 слів та виразів. Більше 4000 казахських слів озвучені носієм мови.

Реалізований двосторонній переклад. Впровадження технології AJAX дозволяє отримати переклад в лічені секунди. Віртуальна клавіатура дозволяє вводити специфічні букви казахської мови. Є WAP версія сайту для мобільних пристроїв — wap.sozdik.kz. Іде постійне розширення словникової бази, де головним пріоритетом є внесення нових економічних і технічних термінів.

Над словникової базою працювали і продовжують працювати професійні лінгвісти, філологи. Іде постійне розширення словникової бази, де головним пріоритетом є внесення економічних, технічних, нафтогазових термінів.

Російсько-казахська онлайн перекладач тексту

Якщо Ви хочете перекласти текст більшого обсягу, перейдіть за наступним посиланням на:

Російсько-казахська онлайн перекладач тексту

Російсько-казахська онлайн словник перекладач. Цей онлайн перекладач з казахського поки працює лише в тестовому Beta-режимі, але він вміє багато чого. Він цілком може в режимі онлайн перекласти невеликий текст з російської на казахський, обмеження на введення тексту — до 500 символів. В іншому, ідеальний для перекладу на льоту невеликих текстів з російської на казахський.

Короткий опис статті: словник російсько казахська Онлайн перекладач Transеr, статті для перекладачів, перекладачі онлайни словники Навчальні статті та поради для тих, хто вивчає іноземні мови, статті та поради для перекладачів,інструменти перекладача,онлайнперевод, онлайн перекладачі,словники онлайн

Джерело: Російсько-казахська онлайн словник перекладач | онлайн Перекладачі і словники | Онлайн перекладачі, форми перекладу й словники | Онлайн перекладачі | Перекладач онлайн — Transеr

Також ви можете прочитати