Російсько-казахський і казахсько-російський словник . Наш Казнет

29.07.2015

Новий онлайн-перекладач — ilk.kz

2 грудня 2008

Російсько-казахський і казахсько-російський словник . Наш Казнет
28-го листопада відкрився перший у казнете онлайн-перекладач з 4-маросійсько-казахський, казахсько-російський, англо-казахська, казахсько-англійська напрямками перекладу — www.ilk.kz. Розробкою і підтримкою проекту займається Ербол Панабердиев. За словами розробника: «Сайт ilk.kz є своєрідним мостом між російсько — і казахсько — говорить населенням Казахстану, довідником для Казахстанців, які цікавляться казахської культурою, інструментом для швидкого перекладу незнайомих слів казахської, російської та англійської мови.»

До цього моменту, головним словником казнета вважав себе — sozdik.kz. Мене навіть трохи бентежила їх скромність і впевненість, цитую з сайту: «Словник не має гідних аналогів і по цей день.». Аж ніяк, цей день настав 28-го листопада. Ilk.kz не тільки гідний аналог словника, але навіть перевершив свого попередника в чому. Адже создик.кз ще не оновлювався аж з 2005 року.

, наприклад илк.кз є можливість пошуку в середині слова ввівши — %вираз. або в кінці слова, ввівши вираз. (з точною на кінці). Над проектом проведено дуже багато робіт, але у Ербола ще багато ідей по розвитку сервісу. Найближчим часом буде додано віртуальна клавіатура, а в недалекому майбутньому будуть додані мови як французька, німецька, іспанська. Крім перекладу слів на сайті скоро можна буде користуватися «міні довідником казахстанця ». Даний сервіс ще в розробці, але я вам розповім, що ж там буде, коли все запрацює. Ви познайомитеся з родинними зв’язками казахів, правилами казахської мови, національними святами, казахськими ру всіх 3 жузов і багатьом іншим.

Також, дуже сподобався сервіс « Переклад числа в рядок на казахською мовою ». Ви вводите будь-яке число (аж до 12 нулів), а сервіс розпізнає і видає результат у вигляді рядків на казахською мовою.

На сайті є форум, де можна поспілкуватися про проект та про Казахстані в цілому. Якщо у когось з’явилося бажання допомогти проекту, то звертайтесь на форум .

На закінчення хочеться сказати, що я дуже радий за наш сьогоднішній казнет. З кожним днем в доменній зоні «KZ » з’являється все більше і більше корисних і професійних проектів. Побажаю Ерболу, успіхів і плідної праці!

У вас є можливість отримати безкоштовний огляд вашого сайту. Якщо немає сайту, то просто отримувати актуальну інформацію в Казнете. Для цього підпишіться на розсилку!

Короткий опис статті: словник казахсько російський 28-го листопада відкрився перший у казнете онлайн-перекладач з 4-ма (російсько-казахський, азахско-російський, англо-казахська, казахсько-англійська, казахська словника,сайти

Джерело: російсько-казахський і казахсько-російський словник | Наш Казнет…

Також ви можете прочитати