Російсько-казахсько-російський, англо-казахсько-англійська словника

05.07.2015

Російсько-казахсько-російський, англо-казахсько-англійська словника онлайн

Освоєння англ. та ін. яз. поради та відгуки

У нашій російськомовної колекції онлайн-словників поповнення — особливо корисна для тих, кого цікавить казахська мова і культура.

Нещодавно в російськомовному (і, в той же час, казахською) інтернеті з’явився новий онлайн-словник казахської мови (заодно на сайті і ПЕРЕКЛАДАЧ є).

Це досить цікавий і зручний онлайн-словник, з можливістю пошуку по слову або по уривку слова. Переклад можливий в трьох напрямках: казахська, російська та англійська. Словник працює на технології ajax.

Майданчик не обмежується тільки словником. На сайті також є корисний довідник для вивчення культури казахського народу, його звичаїв. Так, у довіднику можна знайти назви родинних зв’язків казахського народу. Наприклад, «праправнук», «прапраправнук» мають свої власні оригінальні назви, на відміну від російської мови, де додається приставка «пра». Також можна знайти дружні скорочення від казахських імен, приміром Ереке — це Ербол, а Маці — це Мурат. Примітний список жузов, племен і родів, представлений в деревоподібної структурі.

У довіднику також наведено впорядкований список офіційних та неофіційних свят Казахстану, де під неофіційними маються на увазі казахські народні свята і особливі дати.

Сайт поки що у процесі розробки, і очікується багато нових цікавих рубрик. На ilk.kz є форум, де можна обговорити роботу сайту та основні теми, пов’язані з казахським мовою, Казахстаном і т. д.

Автори: Ербол і Михайло

weblog.radugaslov.ru — від онлайн-перекладу до вивчення мов.

Російсько-казахсько-російський, англо-казахсько-англійська словника

Короткий опис статті: словник казахсько російська

Джерело: Російсько-казахсько-російський, англо-казахсько-англійська словника онлайн

Також ви можете прочитати