Російсько-китайсько-англійський-електронний словник для

05.07.2015

Російсько-китайсько-англійський-електронний словник для перекладу перекласти з російської на китайську мову

Російсько-китайсько-англійський-електронний словник для
Російсько-китайсько-англійський-електронний словник для перекладу перекласти з російської на китайську мову

Перекласти з російської на китайську — легко! Унікальний електронний словник ST500 – основа Вашого успішного бізнесу в Китаї!

Рукописне введення ієрогліфів.

Спеціалізований на лексиці по зовнішній торгівлі і туризму!

1.Російсько-китайсько-англійські словники

8 словників: російсько-китайський (понад 800 тисяч слів), китайсько-російська (понад 800 тисяч слів) російсько-англійський (більше 300 тисяч слів) англо-російський (більше 300 тисяч слів), китайсько-англійський (понад 100 тисяч слів), англо-китайський словники (понад 100 тисяч слів), а також російська та англійська тлумачні словники (понад 100 тисяч слів).

2.Словники та розмовники по зовнішній торгівлі і туризму, широко охоплюють весь спектр переговорного процесу і ведення зовнішньої торгівлі, а також різних ситуацій при подорожі по Китаю і Росії. В словник і розмовники включені практично вся необхідна інформація: проходження митного контролю, подорожі на всіх видах транспорту, проживання в готелі, відвідування банку, аптеки, спортклубу, перукарні, ресторану, нічного клубу, покупки різних товарів, укладання договорів та відправлення товарів.

3.27 спеціалізованих словників (торгівля, будівництво, техніка, медицина, фінанси, хімія, біологія, текстиль, побутова техніка та ін)

4.Більше 30 навчальних діалогів з вимовою, записаних носіями мови на китайською та російською мовами

5.Функція швидкого пошуку слів за всім словниковим статтям

6.Рукописне введення китайських ієрогліфів за допомогою стилуса, а також у системі піньінь і «убі».

7.Всі словники і розмовники включають функцію вимови слів, фраз і пропозицій носіями мови на китайською, російською і англійською мовами

8.Можливість завантаження музики, фільмів, фотографій, електронних книг, додаткова пам’ять: 2 Гб

9.Диктофон, калькулятор, конвертер валют, записна книжка

10.Додаткова інформація російською мовою про російсько-китайської зовнішньої торгівлі, про закони та податкової політики КНР, про містах і провінціях Китаю, про основних зовнішньоторговельних ринках КНР, про прикордонних містах, культурних і національних особливостях.

російсько-англо-китайський електронний словник для бізнесменів

Якщо вам нравиется наші продукції. будь ласка, контакт з нами.

Короткий опис статті: китайський словник Російсько-китайсько-англійський-електронний словник для перекладу перекласти з російської на китайську мову обговорюється на форумі — Китайська мова Російсько-китайсько-англійський-електронний словник для перекладу перекласти з російської на китайську мову Бізнес з Китаєм, посередники в Китаї, торгівля з Китаєм

Джерело: Російсько-китайсько-англійський-електронний словник для перекладу перекласти з російської на китайську мову — Китайська мова

Також ви можете прочитати