Розмовний клуб іспанської мови в Москві, bigwig-moscow.ru

15.06.2016

Клуб іспанської мови

Ласкаво просимо в клуб іспанської мови розмовної центру Бигвиг! Тепер у Вас є прекрасна можливість почати вивчати або вдосконалювати мовні навички іспанської. Ця мова набирає популярність серед населення різних країн і сьогодні, він є одним з найпоширенішим романським мовою. Щоб мати можливість розмовляти цією мовою вільно і невимушено, ми запрошуємо Вас до нас в клуб.

Чому імен але наш іспанський клуб?

Розмовний клуб іспанської мови в Москві, bigwig-moscow.ru

Вам не потрібно буде вивчати правила і граматику, але буде багато практики.Клуб іспанської мови порадує Вас тим, що Ви можете ходити на групові заняття, а значить вивчати мову, спілкуючись з іншими людьми, ділитися накопиченим досвідом і вдосконалюючи мовні навички у діалогах одне з одним.

Викладач-носій мови допоможе вам розібратися з усіма неточностями і питаннями, які у вас будуть виникати в процесі. Невимушена обстановка на заняттях, дружня атмосфера і цікаві бесіди допоможуть вам почати розмовляти іспанською мовою в короткі терміни.

Чим цікаві такі клуби?

Більш того, відвідуючи наш клуб іспанської мови, Ви маєте чудову можливість дізнатися про культуру носіїв мови, а також традиції та звичаї жителів Іспанії та країн Латинської Америки. Вас не зможуть не здивувати різноманітні заходи, пов’язані з культурою країн досліджуваного мови, які будуть проводитися на іспанському. Наш клуб іспанської мови дарує тільки гарний настрій і позитивний заряд енергії! Тут Ви завжди знайдете взаєморозуміння, ентузіазм і доброзичливість.

Бажаєте навчитися говорити мовою пристрасті, кориди і пекучого фламенко?

«Bigwig» — це один з найбільш успішних розмовних клубів іспанської мови в Москві. Ми допоможемо вам не тільки впевнено заговорити по-іспанськи, але і познайомимо з особливостями менталітету Іспанії.

Чому «Бигвиг»?

  • Ніякої зубріння, тільки практика іспанської мови;
  • Можливість дізнатися про культуру Іспанії;
  • Живе спілкування з носієм мови.

щонеділі з 19.00 до 21.00.

м. Смоленська, пер. Сивцев Вражек, 44/28. оф.12

Вартість заняття?

Вартість разового відвідування — 700 руб. Іспанський розмовний клуб також можна відвідувати, купивши абонемент.

Як проходить розмовний клуб? Ви можете самі все побачити!

Короткий опис статті: іспанська мова Розмовний клуб іспанської мови в Москві. Практика іспанської мови — +7 (499) 346-60-24.

Джерело: Розмовний клуб іспанської мови в Москві — bigwig-moscow.ru

Також ви можете прочитати