Розумні зайці складаємо слова з літер . Все про iPad

20.02.2017

Розумні зайці — складаємо слова з літер

Хто як, а я продовжую розповідати про ігри, в які здорово грати в дорозі. В Розумних зайцев ми грали всю дорогу з Бангкока. Навіть не помітили, як приїхали на місце призначення. ) Грали удвох з Дімкой, хоча в грі немає режиму на двох. Ми просто розгадували слова разом.

Зміст ігор дуже простий і всім знайомий з дитинства: складаємо слова з заданих літер:

Натискаємо на зайця з відповідною буквою і складаємо слово (воно може містити від 3 до 6 букв). Потім тиснемо перевірити. Якщо слово підходить — воно з’являється на табличці вгорі, а зайці схвально кивають. За кожну правильну відповідь зайцям дістається морквина. Рівень пройдений, якщо з поля прибрана ріпка (та, що посередині — за неї дають плюс 50 балів):

Перші рівні для розігріву, а от потім нові слова складаються вже на раз-два. Після 10-ого рівня відкривається друге дихання, слова народжуються майже без роздумів: пар, раб, бор, рок, кора, бак, паб… Та тільки самі складні змушують думати поки не закінчиться час (воно кожен раз різне — в залежності від кількості слів).

На останніх секундах перестаєш думати логічно і просто підбираєш слова методом тику. Деякі слова ставили нас у глухий кут. Наприклад, каді, тор, стежок, морф, трак, брама, марабу, поташ, барк … Довелося по приїзду додому заглянути в тлумачний словник. Виявилося, що каді — це суддя у мусульман, брама — це ворота, а марабу — це такі птахи. Ось скільки нового дізналися. )

При цьому багато наші слова зайці не брали: наприклад, їм не сподобалося слово лого, також вони категорично не захотіли пашот, нік, кінзу і буру. Хоча багато запозичені слова вони приймали на ура (наприклад, патіо). Шкода, що в кінці рівня дається всього пару секунд, щоб подивитися на нерозгадані слова. Мені здається, цей час можна збільшити до 10 секунд мінімум — цікаво ж, які саме слова ти не вгадав.

Звичайно ж, в грі можна шахраювати — запам’ятати букви, поставити гру на паузу і знайти всі варіанти без урахування часу. Але так грати зовсім не цікаво.

Не встиг дістатися до ріпки? Є ще один шанс — відгадати слово з 6 букв. Кнопки пауза в цьому режимі немає, так що доведеться напружувати всі звивини:

Встиг — молодець, отримуй морквину. )

Між основними рівнями є бонусні — натискати на вискакують з норок зайцев (хороша можливість підбадьоритися перед мозковим штурмом):

За кожного спійманого зайця дають додаткові очки, також їх можна заробити, вгадавши всі-всі слова на рівні і відгадавши слово, виділене жовтим кольором:

Розумні зайці складаємо слова з літер . Все про iPad
Якщо слова ніяк не бажають складатися, спробуйте скористатися кнопкою переміщати, букви будуть мінятися місцями — це допоможе знайти що-небудь новеньке. )

Ми з перемішуванням розважалися по своєму. Придумували свої слова і давали їм свої значення. Наприклад, вобрыс (на скріншоті вище) — це така тварина, щось середнє між пацюком і риссю. ) А снекса — це комаха, майже як метелик, тільки дуже цікава і шкідлива. Ну а, азуськ — це дуже-дуже веселе істота, що живе в цирку і живиться льодяниками. ) Спробуйте — в дорозі фантазія працює як ніколи продуктивно.

Гра нам дуже сподобалася, будемо грати в поїздках і далі. Єдине побажання до розробників: зробити список слів побільше, доводиться вдивлятися в екран, тим більше коли трясе в автобусі — дуже незручно.

Зараз ціна на гру $1.99, періодично розробники ставлять ціну в $5.99. Цих грошей, звичайно, гра не варта, а за 2 бакса — дуже навіть можна грати. В крайньому випадку є лайт-версія — вона відрізняється від платної відсутністю бонусного рівня та рівня порятунку. Ну і ось такими вставками між рівнями:

Ось такі розумні зайці. ) А ви граєте в цю гру? Або, може бути, знаєте щось подібне?

Короткий опис статті: скласти слово з літер онлайн Хто як, а я продовжую розповідати про ігри, в які здорово грати в дорозі. В Розумних зайцев ми грали всю дорогу з Бангкока. Навіть не помітили, як приїхали Вікторини

Джерело: Розумні зайці — складаємо слова з літер | Все про iPad

Також ви можете прочитати