Скачати німецько-російський словник на Андроїд

20.02.2017

Canadian Online Gamers — 8.7/10

XGN — 8.5/10

IGN — 8/10

IncGamers — 6/10

Опис:

Продовження пригод легендарного бійця з нечистю. Виявилося, за діями професора Фульмигатти стоїть дехто ще більш зловісний. Ван Хельсингу і його вірної супутниці чекає нова пригода. Події будуть розвиватися в тому ж вигаданому світі, Борговия, в якому після поразки вчених вирвалися на свободу самі злісні і неймовірно жахливі істоти. The Incredible Adventures of Van Helsing 2 знаходиться на ранній стадії розробки. Однак щось підказує, що тактика розробників «залишимо в цілому все як є, але доповнимо, отполируем і поліпшимо у відповідності з побажаннями самих гравців» в даному випадку принесе бажаний результат. Особливо якщо в сіквелі дійсно з’являться більш складні, комплексні квести, цікава класова система і нові захоплюючі мережеві режими.

Особливості гри:

Три іграбельних класу: класичний Мисливець з навичками ближнього і далекого бою, метає заклинання Чудотворець і Механік, майстер смертоносних примочок.

Повернення Мисливського лігва. У ньому як і раніше можна буде складувати лут, торгувати, переміщатися між локаціями, майструвати нові предмети, використовувати алхімічні лабораторії і брати нові квести від союзників.

Розширена міні-гра «Захист веж». До старого розваги у вигляді оборони стратегічно важливих об’єктів Мисливської лігва додалася покращена механіка геймплея і 7 додаткових сторонніх квестів.

Управління опором. Будучи лідером борговианского опору, гравцеві належить взяти участь в микроменеджменте союзних військ, поліпшення їх спорядження і пошуках лута, який зробить бійців ще сильніше.

Унікальна система компаньйона. Леді Катаріна, гостра на язичок примарна супутниця героя, допоможе Ван Хельсингу в його мандрах. Вона буде мати власний набір навичок, манеру поведінки і два древа здібностей.

Система поділу. Гравці тепер можуть не тільки кувати і зачаровувати артефакти, але і дробити їх на магічні складові, які потім можуть бути перетворені в чарівні руни. Останні в свою чергу можна перетворити в абсолютно нові предмети, які посилять який-небудь предмет головного героя.

Звір у лігві. Химера стане унікальним монстром, якого гравці зможуть знайти під час своїх пригод, приручити і потім, поліпшивши його здібності, закликати на полі бою або ж відправляти на пошуки скарбів.

Зал трофеїв. Лігво можна буде прикрашати різними трофеями, що впливають на світ гри. Наприклад, одні посилять монстрів, інші дадуть більше чарівної сили союзників, треті перетворять Катаріну в більш смертоносну привид і т. д.

Мультиплеер. Гравці зможуть перевірити свої навички в PvP-поєдинках (до 8 осіб) або згуртувати зусилля і пройти кампанію в кооперативі (до 4 осіб).

Системні вимоги:

Операційна система: Windows XP /Windows Vista / Windows 7 / Windows 8

Процесор: Quad Core CPU 2.0 GHz

Оперативна пам’ять: 2 GB

Відеокарта: Nvidia 8800 GT, Intel HD4000 or AMD HD3850

Звукова карта: Сумісна з DirectX 9.0 c

Короткий опис статті: німецько-український словник скачати безкоштовно RePack by SEYTER! Продовження пригод легендарного бійця з нечистю. Виявилося, за діями професора Фульмигатти стоїть дехто ще більш зловісний. Ван Хельсингу і його вірної супутниці більше, отполируем, доповнимо, покращимо, відповідно, гравців», самих, побажаннями, загалом, «залишимо, стадії, ранній, знаходиться, розробки, Однак, розробників, тактика, підказує, даному, принесе

Джерело: Завантажити німецько-російський словник на Андроїд

Також ви можете прочитати