Скачати словник з німецької мови на телефон. Блог їм. incomposedit. Блог Very-stylish.

20.02.2017

Завантажити словник з німецької мови на телефон

Назва: slovar_po_nemetskomu_jaziku_na_telefon.zip

Дата завантаження: 24.06.2013

неділя, 22 квітня 2012 р. Безкоштовні словники німецької мови для мобільних телефонів.

Вивчення німецької мови на StudyGerman.ru — російсько-німецький і німецько-російський словники, граматика німецької мови та он-лайн уроки, тести з німецької мови.

Словник Словоєд Німецько-Російсько-Німецький 7.1 – це електронний словник, який буде корисний при роботі з російською і німецькою мовами, і який призначений для роботи на КПК.

німецька мова з їдиш (а не навпаки) матеріали з німецької лексикографії нововведення німецької лексики німецькі словники в картинках (слова відсортовані за алфавітом і за темами).

— Один і той же словник здатний здійснювати переклад з будь-якої мови на будь-яку мову (наприклад, англійська — французький і французький — англійський).

— Топіки з німецької мови. — Англо-російський словник для мобільного телефону.

Щиро сподіваємося, що сайт УчиЯзыки.Ру стане для Вас надійним помічником в пошуку потрібних навчальних матеріалів з німецької мови, в тому числі і німецьких словників.

Англійсько-російська онлайн словник для мобільних телефонів. Вся база слів зберігається на телефоні.

Німецька мова — фонетика (вимова), граматика, підручники, самовчителі, посібники, аудіокниги та аудіокурси, лексика, словники, тести, іспити з німецької мови, література німецькою і ін

Розмовник адресований тим, у кого виникла потреба швидко освоїти основи німецької мови, в ньому Ви знайдете найнеобхідніші

словник з німецької онлайн

словник з німецької мови скачати безкоштовно

словник з німецької мови з артиклями

словник з німецької з артиклями

словник з німецької мови з перекладом

Короткий опис статті: німецький перекладач з артиклями Назву: slovar_po_nemetskomu_jaziku_na_telefon.zip Дата завантаження: 24.06.2013 Автор: Kuni неділю, 22 квітня 2012 р. Безкоштовні словники німецької мови для мобільних телефонів. Вивчення Скачати,словник,німецької,мові,телефон

Джерело: Завантажити словник з німецької мови на телефон / Блог їм. incomposedit / Блог Very-stylish. Все про Все і не тільки.

Також ви можете прочитати