Складач . Ігри для дорослих . Флеш-ігри для дорослих . Ігри . Логозаврия

20.02.2017

Ігри типу «Складач»

Гра «Складач» (або інакше – «Склади слова», «Складання слів із слова» ) – одна з найпопулярніших інтелектуальних словесних ігор. особливо коли грають відразу кілька людей. Правила гри дуже прості: дається вихідне слово, літери якого потрібно скласти інші слова. При цьому допускаються тільки іменники однини в називному відмінку (крім власні імена). Виграє той, у кого виявиться більше слів.

Гравці, які домагаються кращих результатів у цій грі, відрізняються чудовою ерудицією і розвиненими комбінаторні навичками – адже їм доводиться перебирати безліч різних буквених комбінацій. Одним з основних якостей хорошого гравця тут є вміння будувати анаграми – слова, складені з усіх букв заданого слова. Такий гравець, виявивши знайоме слово, тут же складає і його анаграми: ніс – сон; грот – торг; сорт – трос – зростання – торс.

Грати в гру «Складач» можна також на папері. Особливо зручно це робити в дорозі, коли доводиться чекати і є достатньо вільного часу. При цьому гравці можуть ходити як по черзі, так і одночасно. В останньому випадку через обумовлений заздалегідь час гравці підраховують набрані кількості слів і виявляють переможця. Якщо слів виявляється однакову кількість – викреслюють однакові і підраховують залишилися літери.

Однією з поширених труднощів, що виникають при грі в «Складач». може бути суперечка про те, чи відповідає слово, назване одним з гравців, правил гри: іменник (причому, не ім’я власне) однини називного відмінка. У комп’ютерному варіанті гри роль арбітра в подібних питаннях бере на себе комп’ютер. Однак і він не може бути незаперечним авторитетом у цій області: комп’ютерну програму становить осіб…. А тому:

Шановні батьки (діти)!

Якщо ви знайдете інше слово, що не увійшло в ігрову базу і не прийняте комп’ютером, повідомте про це, будь ласка, поштою: info@logozavr.ru

Короткий опис статті: складання слів із літер

Джерело: Складач | Ігри для дорослих | Флеш-ігри для дорослих | Ігри | Логозаврия: сайт дитячих комп’ютерних ігор

Також ви можете прочитати