Словари@Mail.Ru заговорили

16.07.2015

Словари@Mail.Ru заговорили

Додав: Світла, ньюс-мейкер

23 червня, 2008, Москва. Компанія Mail.Ru провідний російський інтернет-портал, і компанія Paragon Software, провідний розробник ПЗ для мобільних пристроїв і настільних ПК, повідомляють про масштабне оновлення спільного проекту Словари@Mail.Ru і появі на ньому унікального для Рунета сервісу.

Словари@Mail.Ru заговорили

Завдяки звуковим модулів, наданими Paragon Software, словники Mail.Ru навчилися говорити — 20 тисяч найбільш уживаних слів кожного з п’яти мов Словників тепер озвучують професійні диктори.

Для того щоб скористатися новим функціоналом, необхідно ввести іноземне слово в пошуковому рядку на головній сторінці Mail.Ru (попередньо вибравши вкладку «Словники») або на проекті Словари@Mail.Ru. На сторінках усіх озвучених слів є кнопка з зображенням динаміка (приклад), натиснувши на яку можна буде почути їх вимова.

Невеликий розмір звукових файлів — до 25 Кілобайт — дає можливість власникам повільних каналів зв’язку з інтернетом легко користуватися новою функцією Словників@Mail.Ru. А підвищені надійність і швидкодію, які реалізуються з допомогою нового движка проекту, дозволяють працювати з усіма функціями Словників з ще більшим комфортом.

У перший же день появи на Словарях@Mail.Ru нової можливості нею скористалися понад 15 тисяч чоловік.

«Для якісного вивчення іноземної мови важливо не тільки дізнатися переклад невідомого слова і його написання, але і почути його. Новий функціонал Словарей@Mail.Ru зможе значно підвищити ефективність вивчення мов для користувачів порталу», — сказала Ганна Артамонова, віце-президент і директор з маркетингу та PR Mail.Ru.

«Тисячі користувачів Словарей@Mail.Ru вже по достоїнству оцінили якість і зручність перекладів МультиЛекс, і тепер при співпраці з Mail.Ru ми раді реалізувати якісно нову для російських порталів можливість — прослуховувати правильне звучання слів, що містяться в словниках, в режимі реального часу», — так прокоментував подію Дмитро Бехтерев, директор з маркетингу Paragon Software.

Короткий опис статті: словники

Джерело: Словари@Mail.Ru заговорили

Також ви можете прочитати