Словник Даля онлайн чудова можливість глибше вивчити російську мову, «Тальвег.

10.07.2015

Словник Даля онлайн – чудова можливість глибше вивчити російську мову

Як часто у своїй мові ми вживаємо слова з інших мов: велком, фреш, ланч і тому подібне? Вже складно уявити, яким він був, могутній російську мову якихось 50 років тому. Нашу мова весь час поповнюють нові слова, що прийшли з інших мов, а багато споконвічно російські слова йдуть. Володимир Даль, відомий лексикограф 19 століття, вже в той час нарікав на те засмічення російської мови «чужесловами», тобто, кажучи, що потрапили до нас «в ужиток» з мов західноєвропейських країн. Саме з цієї причини, переслідуючи мету повернути живий літературний мову, збагатити його рідними словами, знаменитим ученим і лексикографом і був зібраний досить популярний і в наш час словника Даля.

З моменту опублікування 1-го видання пройшло практично півтора століття, але ми всі також вдаємося до тієї безмежної інформації, яку увібрав в себе словник Даля. Володимир Даль зміг продемонструвати широту, неоднорідність, різноманітність і велич російської мови, адже у словнику наводиться величезне зібрання приказок, присловий і фразеологізмів; описується російський побут; і всі тлумачення написані досить зрозуміло і носять енциклопедичний характер.

У наші дні творча спадщина Даля знайшло сучасний новий вигляд. Поширення віртуального світу призвело до створення різних веб-сайтів, на яких предложенсловарь Даля онлайн. Користь від подібного словника онлайн воістину неоціненна:

  • у комп’ютерних залах бібліотек словник онлайн дозволяє дуже швидко шукати потрібну інформацію;
  • онлайнова версія дозволяє зберігати повне зібрання всіх слів, що досить зручно для викладачів, філологів і просто любителів літератури і російської мови, які можуть зайнятися поглибленим вивченням мови;
  • для учнів — це унікальна можливість познайомитися з малоупотребимыми і дуже рідкісними словами, вивчити прислів’я та приказки.

За написання тлумачного словника Даль одержав великі нагороди, але, напевно, найбільш важливою нагородою є актуальність роботи, яка через 150 років не була втрачена. В історії російської культури тлумачним словником Ст. Даля відводиться почесне місце.

Короткий опис статті: словник онлайн Компанія «Тальвег» професійно виконає всі види маркшейдерських робіт маркшейдерські роботи, земляні роботи, проектування, розробка родовищ

Джерело: Словник Даля онлайн – чудова можливість глибше вивчити російську мову — «Тальвег» — все види маркшейдерських робіт

Також ви можете прочитати