Словник китайських слів з перекладом на російську онлайн

27.07.2015

Складання особистого словника для вивчення слів
Складання словника китайських слів з перекладом на російську:

Тут ви можете скласти свій власний словник, вводячи в ліве поле слова на китайською мовою і отримуючи справа їх автоматичний переклад на російську мову.

Якщо ви не згодні з отриманим переказом, то його завжди можна відкоригувати вручну.

Після збереження свого словника, ви можете його редагувати і доповнювати, а також проходити по ньому тести в режимі онлайн. Причому перевірочне тестування своїх знань можливе як з китайської на російську, так і навпаки – з української на мову.

Між іншим, поки ви працюєте над складанням свого особистого списку китайських слів з перекладом на російську мову, у вас вже запускається процес їх запам’ятовування.

Проте, якщо з тих чи інших причин ви не маєте часу або бажання складати свої власні словники, ми підготували готовий список з 3000 часто вживаних китайських слів .

Саме тестування ваших знань словника також допомагає запам’ятати слова, тому що якщо ви дали неправильний переклад, програма покаже вам правильне значення, і в наступний раз з великою часткою ймовірності ви вже не помилитеся.

На наш погляд, такий спосіб вивчення мов сучасніша і захоплюючий, ніж по-старому зубрити слова за підручником або зошиті, і, до того ж, у нас ви це робите абсолютно безкоштовно, на відміну від занять на курсах або з учителем. Тим більше, що ніякої викладач ні за які гроші все одно не вивчить слова за вас! А без знання слів ні про яке оволодінні мовою не може бути й мови.

В принципі цю сторінку при бажанні можна використовувати і як просто швидкий онлайн словник, щоб переглянути переклад яких-небудь слів з китайської мови на російську.

З іншого боку, таким чином зручно складати словнички, присвячені конкретним темам або навіть книг.

Наприклад, у студентів часто буває домашнє читання, коли треба прочитати якусь книгу в оригіналі на китайській мові і потім виконати ряд завдань, включаючи складання словника по ній. На нашому сайті це можна робити прямо по ходу читання книги.

Ну і, зрозуміло, ви можете складати китайські словники не тільки за темами, але і просто під настрій, залежно від того, значення яких слів вам хочеться або потрібно дізнатися і вивчити в даний момент.

Складений вами список китайських слів з перекладом ви також зможете зберегти у форматі excel, щоб, наприклад, повторювати в режимі оффлайн.

Більш того, ви зможете поділитися своїм особистим китайським словником з друзями.

Вивчення іноземних мов! На нашому сайті можна безкоштовно вивчати іноземні мови. Вчіть слова, а все інше утворюється!

Короткий опис статті: китайський словник Складаємо особистий редагований список китайських слів з перекладом на російську для подальшого вивчення та тестів у режимі онлайн. Все безкоштовно

Джерело: Словник китайських слів з перекладом на російську онлайн

Також ви можете прочитати