Словник російської мови. Словники онлайн.

08.07.2015

Словник російської мови. Словники онлайн.

Тлумачний словник Даля

Опис: Тлумачний словник живого великоросійського мови. Самий знаменитий російський тлумачний словник. Словник Даля — явище виняткове і, в деякому роді, єдине. Він своєрідний не тільки за задумом, але і по виконанню. «Тлумачний словник живого великоросійського мови» — це справжня енциклопедія російського народного побуту, складу розуму і характеру, що знайшли своє вираження у мові. Тлумачачи те чи інше слово, в. І. Даль відбирає безліч синонімів, що свідчать про виняткове багатство російської мови, її гнучкості та виразності, він показує безмежні словотворчі можливості української мови.

ONLINE версії тлумачного словника Даля

ЗАВАНТАЖИТИ Тлумачний словник Даля [файл формату .chm файл довідки) ] [9,85 Mb]

Тлумачний словник Ожегова

Опис: Нормативне загальнодоступне посібник, покликаний сприяти підвищенню культури мовлення широких мас і бути керівництвом до правильного вживання слів, правильного утворення форм, правильній вимові і написанню. Дається короткий тлумачення значення кожного слова, наводяться приклади вживання слова у мовленні, даються основні граматичні форми. Багаторазові перевидання словника свідчать про те, що ця книга потрібна широкому колу читачів.

ONLINE версії тлумачного словника Ожегова

ЗАВАНТАЖИТИ Тлумачний словник Ожегова [файл формату .chm файл довідки) ] [3,5 Mb]

Орфографічний словник російської мови (під ред. Лопатіна Ст. Ст.)

ЗАВАНТАЖИТИ Орфографічний словник (під ред. Лопатіна Ст. Ст.) [файл формату .chm файл довідки) ] [1,25 Mb]

Короткий опис статті: словник російської мови Словники російської мови. Популярні словники у вільному доступі. словник, словники, російської, руського, мови, орфографічний, тлумачний, скачати, онлайн, online, Даля, Ожегова, Лопатіна, скачати, безкоштовно

Джерело: Словник російської мови. Словники онлайн.

Також ви можете прочитати