Словники іноземних слів онлайн . Flight-attendant.ru

05.07.2015

Словники іноземних слів онлайн

slov.h1.ru/ — онлайн словник іноземних слів. Словник містить близько 19 тис. слів, у різний час запозичених російською мовою з інших мов, а також слів, утворених з елементів давньогрецької та латинської мов. Словник включає общеупотребительную лексику, загальнопоширені терміни і термінологічні сполучення з різних галузей знань. При кожному слові дається тлумачення та довідка про його походження (етимологія).

www.inslov.ru/ — Пропонуючи публіці справжній словник онлайн. автори вважають за потрібне сказати кілька слів про тих керівних основних положеннях, якими обумовлюються всі особливості. Призначаючи свій словник для широких кіл читачів, автори дають пояснення слів тільки російською мовою, уникаючи іноземних слів та не вживаючи зовсім іноземного написання. Пояснення авторів прості і лаконічні. Таким чином, у цій своїй частині справжній словник виходить із вузьких рамок довідкового видання і має на меті розширення знань користується ним особи.

ain .la пропонує безкоштовний інтерактивний онлайн словник. мовні тести та вікторини, мовний форум і блог. Крім того,ain.la надає не просто звичайний переклад слова, але і приклади речень, часто вживаних виразів і навіть професійний переклад цілих текстів. Також, на цьому сайті Ви можете знайти корисні поради щодо складання резюме, пошуку роботи і ще дуже багато корисної і цікавої інформації.

www.megaslov.ru/ Основна мета даного словника іноземних слів — дати коротке пояснення слів і термінів іншомовного походження, які зустрічаються в науково-популярної, художньої, політичної і технічної літератури, в журналах, книгах і газетах. В даний словник включені слова і терміни, утворені з елементів давньогрецької та латинської мов або запозичені з них, а також слова, що увійшли в російську мову з іноземних мов. найбільш часто зустрічаються у пресі. Значна частина їх складає фонд міжнародної лексики. За останні роки у зв’язку зі стрімким підйомом науки і техніки російська мова поповнилася новими словами, які знайшли своє місце в сьогоденні словнику іноземних слів .

Автори ставили перед собою мету зібрати на цьому сайті велику колекцію онлайн словників іноземних слів. Планується розміщення словників різних років, починаючи з позаминулого століття, і закінчуючи поточним.

www.mirslovin.ru/ — Проект являє собою збори іноземних слів. використовуються в російської мови в різних регіонах, що не мають або мають російський синонім, але тим не менш використовуваних в побуті. Скориставшись зручною формою пошуку, ви зможете дізнатися значення вакансій, що вас слів, в інтерпретації Ушакова.

sis.slovarnik.ru/ — Великий словник іноземних слів

словнику іноземних слів зібрано понад 10 000 слів і словосполучень, що увійшли в російську мову головним чином у 18-20 і початку 21 ст. а також утворених у російській мові від іншомовних основ. У кожній словниковій статті дається докладна інформація про походження запозиченого слова, його значення, правильному написанні і вимові, а також про умови його вживання в мові. словник іноземних слів включено значну кількість новітніх термінів, що відносяться до обчислювальній техніці, медицині, спорті, музиці та інших сфер людської діяльності. Особливу увагу приділено опису слів, які позначають культурні, історичні, релігійні поняття.

Короткий опис статті: словник іноземних слів

Джерело: Словники іноземних слів онлайн | Flight-attendant.uk

Також ви можете прочитати