Словники + . Study English Now

20.02.2017

Словники +

Зміст розділу «Словники +»:

Тут представлені кілька словників та інших корисних джерел, доступних онлайн, які допомагають дізнатися, як перекладається і вимовляється слово.

Зміст

Словників багато — вибирай будь-який

* Словник «Мультитран «показує багато варіантів перекладу і прикладів використання, включаючи додавання зареєстрованих перекладачів, яких немає в інших словниках.

* Англо-російський словник Мюллера на сторінці словників Rambler і Lingvo (на веб-сайті Яндекса) дозволяють почути, як звучать багато слова. Це стане в нагоді тим, хто не дуже добре знає знаки транскрипції. Крім того, якщо слово не знайдено, «Мультилекс» пропонує пошукати його в інших словниках, а на сторінці словника в Яндексі авторизовані користувачі можуть зберігати нові слова в «Зошити», які допомагають вивчити ці слова.

* Якщо переведення слова або фрази не виявилося в англо-російських словниках, можна пошукати в тлумачному англійському словнику, наприклад, в Dictionary.com або Merriam-Webster. а також в онлайн-енциклопедії «Вікіпедія » або на веб-сайті «Yahoo Answers » і в пошуку Google .

* На деяких сайтах, наприклад, на сайті словника The Free Dictionary. крім тлумачення наводяться британський і американський варіанти вимови слів.

Посилання

Тут для зручності зібрані посилання на сайти корисних словників.

Англо-російський і російсько-англійський словники:

  • Мультитран (Словник перекладачів)
  • Сторінка «Словники та енциклопедії на сайті Яндекса» більше не підтримується. Переклад і транскрипцію слів можна дивитися (і прослухати) перекладача Яндекса: translate.yandex.ru
  • Lingvo Переклад та приклади вживання, британський і американський варіанти вимови на сайті lingvo.abbyyonline.com

Англомовні словники

В англомовному словника все по-англійськи, замість перекладу слів на російську мову дається опис-визначення англійською мовою.

Короткий опис статті: німецька словник онлайн з артиклями

Джерело: Словники + | Study English Now

Також ви можете прочитати