Словниковий запас англійської мови. Англійський словниковий запас.

12.07.2015

Словниковий запас англійської мови.
Словниковий запас англійської мови

Словниковий запас англійської мови. Англійський словниковий запас.

У цій статті ми постараємося відповісти, як збільшити свій англійський словниковий запас.

В основному практично всі англійські слова мають кілька значень, тому точне значення слова ми дізнаємося з контексту. Дізнатися значення англійських слів Ви можете, використовуючи наприклад англо-російський словник, але якщо у Вас є великий мовний досвід, то словничок не знадобиться. Хороший спосіб запам’ятати значення слів — це скласти різні пропозиції, де одне слово має різні значення. Запам’ятовувати значення слів Ви можете, стикаючись з ними при читанні текстів, переглядів фільмів. На нашому сайті ми англійських уроках читаємо книгу, а в розділі «англійські новини». можна прочитати та послухати свіжі англійськи новини.

В англійській мові існує безліч сполучень слів, які утворюють різне значення слова. Такі поєднання важливі в англійській мові, і їх теж потрібно запам’ятовувати. Без вживання таких словосполучень засвоїти мову неможливо.

Потрібні словники?

Словниковий запас англійської мови. Англійський словниковий запас.

Коли починається самостійне вивчення англійської мови, то англо-російський словник стає Вашою настільною книгою. У століття інтернету можна користуватися онлайн-словниками. Але спочатку Вам потрібно запам’ятати часто вживані слова. На нашому сайті ми зібрали в онлайн картках часто вживані слова і прив’язали їх до онлайн-словнику.

Наскільки потрібно збільшити словниковий запас англійських слів?

Щоб Ваш англійську мову досконало, треба мати хороший словниковий запас. Щоб зрозуміти, наскільки важливий словниковий запас для вивчення англійської мови нижче наведено дані.

500 слів – для володіння мовою на базовому (порогової) рівні.

1000 слів словникового запасу вистачить для того, щоб порозумітися або для читання на базовому рівні.

2000 слів – досить, щоб забезпечити повсякденне спілкування протягом всього дня і впевненого читання.

4000 слів – вільне спілкування загалом, достатньо для вільного читання газет або літератури за фахом.

8000 слів – вільно спілкуватися як усно, так і письмово, а також читати літературу будь-якого роду.

Як запам’ятати більше слів ?

Словниковий запас англійської мови. Англійський словниковий запас.

Треба завести блокнот і записувати туди нові слова, які потрібно запам’ятати. Ми склали списки слів для запам’ятовування і розбили їх за темами. Не треба вчити все підряд, людина не може запам’ятати відразу. Тому списки розбиті за темами і складаються зі слів, які найчастіше зустрічаються в житті. Пробуйте складати короткі тексти з п’ятьма-шістьма новими словами, таким чином Вам буде легше їх запам’ятати. Вивчені Вами слова і словосполучення будуть давати впевненість у тому, що Ви правильно їх вживаєте. Слова, які схожі за звучанням або написанням, треба вчити разом, при цьому з’єднавши їх в осмислену фразу. Словосполучення, як і слова, потрібно виписувати в Ваш блокнот разом з приводами, суфіксами артиклями. Коли Ви вже будете не на початковому етапі, то Ваш словниковий запас буде поповнюватися планомірно. Якщо Ви забули якесь англійське слово, не лізьте відразу в словник, спробуйте згадати фразу або речення, з яким навчали це слово.

Якщо раптом Ви забуваєте потрібне слово не панікуйте. У такому разі головне не мовчати, адже Ви можете замінити його синонімом або описати забуте слово.

Короткий опис статті: словник англійської мови

Джерело: Словниковий запас англійської мови. Англійський словниковий запас. Vocabulary of English

Також ви можете прочитати