Словниковий запас з англійської мови

06.07.2015

Словниковий запас

В основному всі слова мають кілька значень, тому визначити точне значення слів можна тільки з контексту. Дізнатися значення англійських слів ви можете, не тільки використовуючи англо-російський словник, у цьому також допоможе великий мовний досвід.

Щоб порівняти і запам’ятати значення слів, складіть і випишіть у ряд пропозиції, де одне слово має декілька значень. Якщо ж ви складете списки значень слова поза контекстом, це не дасть такий хороший результат. Запам’ятати значення слів ви можете, стикаючись з ними при читанні, слуханні.

В англійській мові існує безліч стійких сполучень, які утворюються з окремих слів. Так ось запам’ятовувати краще не окремі слова, а саме такі поєднання. Якщо слова в словосполученні пов’язані між собою за змістом, то таке словосполучення утворює одиницю мови. Неважливо, ми говоримо англійською мовами або рідною, ми частіше використовуємо саме поєднання, а не окремі слова. Завдяки частому вживанню таких одиниць мови, створюються мовні штампи, без яких засвоїти мову неможливо.

Англо-російські словники

Коли ви починаєте вивчати англійську мову, ви можете користуватися невеликими за обсягом словниками, приблизно в 10 тисяч слів, але вам потрібно перейти до словників більшого обсягу якомога раніше. Так, ваш словник повинен містити приблизно 30 тисяч слів. А якщо ви збираєтеся серйозно вивчати англійську мову, то словник повинен містити не менше 50 тисяч слів. Корисним заняттям для вивчення англійської мови є читання словників, у яких містяться найбільш часто вживані слова. Спочатку вам потрібно запам’ятати саме такі слова, для цього носіть словник весь час з собою, щоб могли заглянути в нього за необхідності.

Англо-англійські словники

Такими словниками можна користуватися, коли ви вже добре знаєте англійську мову. В них значення англійських слів дається іншими англійськими словами. Коли ви користуєтеся такими словниками, ви занурюєтеся в досліджуваний мову і не спираєтесь на рідну мову, тому процес вивчення англійської мови прискорюється. Слова, знайдені за таким словником, запам’ятовуються набагато краще, що в той час, як ви користуєтеся двомовним англо-російським словником.

Як збільшити словниковий запас англійських слів

Щоб володіти англійською мовою досконало, треба мати хороший словниковий запас. Залежно від поставленої мети потрібно вивчити певну кількість англійських слів. Щоб спілкуватися англійською хоча б на поверхневому рівні, потрібно знати приблизно 1,5 тисячі общеупотребимых слів. Для середнього володіння англійською мовою, необхідно знати приблизно 8-10 тисяч слів, а для хорошого володіння — 15-17 тисяч слів. Що ж стосується відмінного рівня володіння англійською, вам потрібно запам’ятати приблизно 50 тисяч слів. Запас слів поділяється на активний і пасивний. В активний запас входять слова, які можемо самостійно правильно використовувати в розмовної мови. А пасивний складається з слів, які розуміємо під час читання або слухання тексту. Ви вже, напевно, зрозуміли, що запас слів повинен бути більш активним, ніж пасивним або ж потрібно, щоб пасивний запас поступово переходив в активний.

Як запам’ятати більше слів

Бувають випадки, коли ви забуваєте потрібне слово. У такому разі головне не мовчати, адже ви можете замінити його синонімом або ж опис цього слова за його ознаками.

Короткий опис статті: словник англійської мови Як набрати словниковий запас з англійської Словниковий запас

Джерело: Словниковий запас з англійської мови

Також ви можете прочитати