Слово дня тлумачний словник російської мови для сучасних людей

05.07.2015

Від Unity
Опис

Існує багато слів, які ми часто чуємо, але не знаємо точних значень. Завантажуйте «Слово дня» та дізнавайтесь точні значення слів російської мови!

Досягнення «Слова дня»:

v №1 в Росії, Україні і Білорусі в розділі «Освіта» (більше двох місяців).

v ТОП-2 серед всіх безкоштовних додатків в Росії (25.01.2013).

v 5 зірок по сумі понад 2500 відгуків в AppStore!

Про нас пишуть:

v macradar.ru

«Додаток вийшло акуратним, зручним, з чистим і симпатичним інтерфейсом.»

v iguides.ru

«Додаток, безумовно, вийшло корисне. Виглядає класно — акуратні шрифти, приємна колірна гамма і стилізація під відривний календар.»

v iphone-gps.ru

«Програма володіє мінімалістичним, красивим і зручним інтерфейсом, в якому легко розібратися і немає нічого зайвого.»

Наприклад, слова «емансипація», «альтруїзм» або «толерантність» вам напевно знайомі. Але далеко не кожен правильно розуміє їх значення. Давайте ж почнемо розуміти те, що ми чуємо і що вимовляємо!

Кожен день ми підбираємо найбільш актуальні слова російської мови, значення яких багато хто не знають. Далі ми вивчаємо їх визначення у тлумачних словниках Даля та Ожегова, Вікіпедії та інших авторитетних джерелах. А потім адаптуємо цю інформацію в короткі визначення для простоти розуміння.

Ви зможете переглядати архів слів і робити закладки, щоб не втратити сподобалися слова. У подальших версіях ми плануємо додати в додаток багато інших корисних можливостей.

«Слова дні» в соціальних мережах:

vk.com/slovoapp

facebook.com/slovoapp

twitter.com/SlovoApp

instagram.com/slovoapp

Над додатком працює команда професійних дизайнерів, розробників і філологів. З будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтеся на info@slovoslovo.ru.

Короткий опис статті: словарь Прочитайте відгуки, ознайомтеся з користувальницьким рейтингом, перегляньте знімки екрану і дізнайтеся більше про Слово дня – тлумачний словник російської мови для сучасних людей в App Store. Завантажте Слово дня – тлумачний словник російської мови для сучасних людей і використовуйте це додаток на iPhone, iPad або iPod touch. Слово дня – тлумачний словник російської мови для сучасних людей, Unity, Освіта, додатки для ios, додаток, appstore, app store, iphone, ipad, ipod touch, itouch, itunes

Джерело: Слово дня – тлумачний словник російської мови для сучасних людей для iPhone, iPod touch і iPad в iTunes App Store

Також ви можете прочитати