Стандартний курс англійської мови Київ.

18.06.2016

Стандартний курс англійської мови | Київ.

Стандартний курс англійської мови

Стандартний курс англійської мови Київ.

Більш детальну інформацію про викладачів Ви можете отримати в розділі » Наші викладачі «

Методика викладання іноземної мови в STUDY.UA передбачає можливість навчання з кількома викладачами – сертифікованими і відмінно знають свій предмет українськими фахівцями та іноземними викладачами з Англії, Канади і США. Український викладач легко і доступно пояснить вам свій предмет, а закріплення матеріалу і розмовну практику проведе носій мови. У процесі навчання використовуються матеріали провідний іноземних видавництв, таких як Oxford University Press, Cambridge University Press, Cengage Learning і т. д.

Перед початком навчання студенти проходять ретельне тестування (складене професійними викладачами) для визначення мовного рівня, щоб таким чином спрямувати студента у відповідну групу в Києві. Протягом навчання студенти проходять неодноразові тестування, які дозволяють їм бачити прогрес у навчанні.

Стандартний курс англійської мови складається з двох занять на тиждень по дві академічні години кожне і розділений на триместри тривалістю 2,5 місяці (10 навчальних тижнів).

протягом проходження навчального курсу студенти неодноразово проходять перевірку отриманих знань, що дозволяє викладачам і студентам стежити за прогресом у навчанні. Навчання закінчується іспитом, після якого видається сертифікат Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (Common European Framework of Reference, CEFR) із зазначенням мовного рівня, який освоїв студент в Києві.

Загальна інформація про курси

Стандартний курс англійської мови включає в себе наступні частини:

    Усне спілкування

Для досягнення найкращих результатів Ви будете

  • безперервно поповнювати словниковий запас;
  • вивчати сучасну лексику;
  • освоювати основні правила та граматичні нюанси.

Письмові навички

Ми навчимо Вас красиво і лаконічно писати, використовуючи потрібні граматичні форми, складати офіційні і неформальні листи, есе та звіти.

Аудіювання

Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб наші студенти легко почали сприймати на слух розмовною англійською мовою, в тому числі влаштовуючи щотижневі позакласні заходи з носіями мови.

В меншій мірі загальний курс англійської мови включає в себе читання, однак і тут ми навчимо Вас з легкістю сприймати письмову інформацію без словника, стежачи при цьому за правильною вимовою, інтонацією і наголосами.

Рівні викладання

Курс англійської мови розділений на 6 рівнів по загальноприйнятої міжнародної класифікації CEFR: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced.

Короткий опис статті: курси англійської київ Центр іноземних мов пропонує стандартний курс англійської мови в Києві. Стандартний курс англійської мови, Київ.

Джерело:
Стандартний курс англійської мови | Київ.

Також ви можете прочитати