Тайський перекладач. Усний послідовний переклад. Переговори. Репетитор.

20.02.2017

Вікторія Медведєва

Перекладач

Висококваліфікований перекладач з Тайської мови. готова запропонувати свої послуги для приватних і юридичних осіб, включаючи організації. Маю колосальний досвід спілкування з тайцями, завдяки довгострокового перебування на території Таїланду. Ознайомлена з місцевими діалектами, а також тональностями вимови, які безпосередньо впливають на грамотність і зміст усного мовлення. Мною були вивчені чотири види усного тайської мови, завдяки чому переклад будь-якого документа або мовний супровід не є для мене проблемою. Надаю повну мовну підтримку не тільки в Москві, де я зараз перебуваю, але і за кордоном на території зарубіжжя. До мене можна звернутися з будь-якого питання, і я з радістю відповім.

Чому?

На жаль, далеко не кожному російській людині дано опанувати таким не легкою мовою як тайський, тому ви можете скористатися нашими професійними послугами, і перевести абсолютно будь-який документ, рекомендований лист, організувати бесіду з корінними тайцями по інтернету в режимі онлайн, скласти фаховий іспит та інші можливості й привілеї. Сам по собі тайська мова-дуже складний, і це стосується не тільки вимови, але й грамотного письма.

Вивчення тайської мови

Як описати ідеального репетитора з тайського мови: Досконале знання іноземної мови з поглибленим характером Наявність багаторічного досвіду роботи не тільки у викладанні, а й у спілкуванні з корінними жителями країни Проживання (бажано), на протязі кількох років в Таїланді Відсутність акценту для грамотного викладання для новачків Знання всіх тонкощів місцевого листи і граматики, адже тайці дуже вимогливі в цьому плані. Ми готові навчити будь-якого охочого цьому красивому мови. Ми проводимо репетиторство в режимі онлайн по Скайпу, а також можемо виїжджати за вказаною адресою для навчання на дому.

Послуги усного перекладу

Усний переклад з російської на тайський дуже затребуваний не тільки приватними особами, а й представниками великих компаній. По даному питанню ви завжди можете звернутися до нас і отримати професійну підтримку в будь-який час, в будь-якому місці і будь-яким способом. Що ми пропонуємо:

  • Послуги Гіда перекладача з особистим супроводом
  • Проведення співбесід (для прийняття на роботу, звільнення персоналу з посади і інших моментів)
  • Організація ділових зустрічей з представниками з Таїланду з подальшою та постійною підтримкою зв’язку
  • Проведення презентацій на різну тематику, особиста присутність на відповідальних заходах з презентації нового продукту і послуга
  • Шушутаж – послуги перекладача тайського під час проведення співбесід, зустрічі іноземних гостей, організації масових заходів, присутність у конференц-залі на засіданні та інші послуги
  • Прямі переговори по Skype, мобільного телефону та інших засобів зв’язку
  • Допомога в організації виставок, фестивалів, майстер-класів
  • Проведення інструктажу робочого персоналу іноземною мовою після попередньої консультації з клієнтом

Підбір кваліфікованого персоналу

Таїланд славиться своїми кращими тренерами тайського боксу, кухарями екзотичної кухні і фахівцями з оздоровчим процедурам. Але, щоб правильно підібрати працівника для вашого SPA-салону або ресторану, вам знадобиться перекладач з тайської мови, який допоможе провести повноцінну співбесіду і наголошувати на перевагах кандидата.

Засвідчення контрактів і трудових договорів

Якщо мова йде про міжнародних відносинах, то без нотаріального завірення просто не обійтися. Перед тим як запевнити трудовий договір, необхідно його ретельно вивчити, і професійний переклад з тайської мови вирішить це питання швидко. Ми пропонуємо широкий спектр послуг: Технічний переклад тексту і спеціалізоване роз’яснення юридичних моментів трудового договору Написання договору з нуля з використанням заданого зразка на тайському Особиста подача з досвідченим перекладачем безпосередньо в офісі нотаріуса Оформлення трудових контрактів з урахуванням потреб клієнта Оформлення контракту в Посольстві королівства Таїланду Вирішення інших питань клієнта на задану тематику Наші першокласні послуги перекладача допоможуть вам не просто оформити трудовий договір, але й позбутися від типових проблем на шляху до підписання контрактів, пов’язаних з труднощами перекладу.

Супровід клієнтів

Якщо у вас запланована зустріч з гостями з Таїланду, тоді російсько-тайський перекладач вам буде дуже до речі. Ми пропонуємо: Зустріч іноземних гостей, цілих делегацій, VIP-персон в аеропорту, на автобусній станції, на залізничному вокзалі. VIP-супровід по місту, під час екскурсій та інших заходів Трансфер з місця приїзду з дотриманням всіх зазначених норм поведінки Облаштування відпочинку та мовна підтримка на кожному кроці Знайомство іноземних друзів з місцевою культурою Інші варіанти супроводу з урахуванням всіх побажань Звернувшись до нас за допомогою, ви не пошкодуєте. У нас є багаторічний досвід спілкування з тайцями, і ми зможемо найкращим чином організувати ділову зустріч і досконально перевести всі важливий моменти на російську мову. По телефону ви можете дізнатися вартість. Переказ проводиться з урахуванням всіх індивідуальних побажань кожного клієнта.

» Редагування контрактів

Коли в Росію приїжджає працівник з Таїланду, його необхідно правильно документально оформити, і в такому випадку наш клієнт потребує підтримки досвідченого перекладача, який зможе роз’яснити основні моменти і зробити базову підготовку для подальшого перебування в країні. Найголовніше – це документи, і ми готові надати професійну допомогу з тайського мови, забезпечуючи доскональним перекладом контракту на роботу, здійснюючи коригування тексту при необхідності. Дуже важливо не допустити навіть найменшої смисловий помилки, яка може змінити всю суть важливого листа. Переданий нам трудовий договір буде переведений і доповнено, якщо того бажає клієнт.

Короткий опис статті: перекладач з вимовою Перекладач з тайської мови в Москві. Досвід понад 14 років. Індивідуальний підхід до кожного. Приємні ціни. оренда майстрів з таїланду ,
курси тайської мови ,
курси тайської мови в москві,
переклад з тайського ,
переклад з тайського в москві,
перекладач на тайська мова ,
перекладач з російської на тайський ,
перекладач з тайської ,
перекладач з тайської в москві,
перекладач супровід з тайського на російську,
перекладач з тайської мови ,
репетитор тайського ,
репетитор тайської мови ,
російсько тайський перекладач ,
супровід гостей з таїланду ,
супровід туристів з таїланду ,
тайський перекладач ,
тайський перекладач в москві ,
тайська мова ,
тайська мова в москві ,
тайська мова перекладач ,
тайська мова перекладач в москві ,
уроки тайської мови,
послуги перекладача тайського ,
послуги перекладача тайської мови,
приватний перекладач тайського

Джерело: Тайський перекладач. Усний послідовний переклад. Переговори. Репетитор.

Також ви можете прочитати