Таксист Роман Капустін заробляє 9 тисяч доларів в місяць!

24.07.2015

Таксист Роман Капустін заробляє 9 тисяч доларів на місяць.

Роман Капустін заробляє $260 кожен день, працюючи вдома на своєму комп’ютері. Як стверджують інші люди, є можливість заробити більше $500 за допомогою комп’ютера.

Метод «Гроші в Інтернеті» – Секрет успіху в тому, що ніяких секретів немає.

Герой цієї історії – простий роботяга з Воронежа. Роман Капустін з молодих років трудився на заводі, але в 32 роки через травму був змушений сісти за кермо.

Старенька «Копійка», на якій він від’їздив без малого 12 років, приносила його сім’ї хіба що необхідний мінімум. Про роботу в Інтернеті і думки не було, поки не довелося заповнити просту форму онлайн.

Ми знайшли блог Романа 2 тижні тому і вирішили опублікувати історію про це рішучу людину, що змінив своє життя. На телефонний дзвінок відгукнувся бадьорий привітний голос. На запитання відповідав охоче і без тіні підозри:

«Зараз я заробляю мінімум $8 000 в місяць. Це близько 250 000 рублів. На попередній роботі таких грошей і за півроку не добув. Але там треба було з ранку до вечора крутити баранку, а тут я приділяю роботі 2-3 години в добу!»

Що ж являє собою Метод «Гроші в Інтернеті». Про це нам розповів координатор проекту Євген Романюк:

«Спочатку система була запущена в обмеженому доступі. Але вона так добре себе зарекомендувала, що з’явилася можливість відкрити доступ абсолютно всім. Людина починає працювати практично, а перший дохід отримує вже через 2-3 дні. Погодьтеся, це приємно!

З самого першого дня публікації інтерес до нашої системи не остигає.

Нова робота стала для Романа порятунком. Старий автомобіль буквально розвалювався на частини і не міг допомогти прогодувати дружину і двох дочок.

«Моя копійка добре попрацювала, але у всього є термін придатності. Та й сам я страшенно втомився крутити баранку і вкладатися в ремонти. Знайомі пропонували мережевий маркетинг, але останнє, чого б мені хотілося – діставати своїх друзів. А всякі там фінансові піраміди – не знаю, як люди досі можуть у це вірити! Зате тепер я купив новий автомобіль і не яку-небудь «Калину», а BMW X5.

І це при наявності абсолютно легальної роботи, яка приносить задоволення, практично не віднімаючи часу. Моє життя змінилася: тепер я завжди зі своєю родиною, а це найголовніше!»

«В мережі я заробляю 8-9 тисяч доларів в місяць. Це або чеки, або електронні або банківські перекази. Переживав податків, але вони настільки низькі, що навіть смішно. Просто мало хто розуміє, що майбутнє вже наступило – тепер справа за Інтернетом»

На питання, з чого все почалося, Роман посміхається:

«Абсолютно випадково (хоча, може, і не випадково) я знайшов сайт Євгенія Романюка. вивчив методику. Для мене тоді і цей крок був дуже відповідальним. Інструкція здалася мені підозріло простий, але коли я отримав за перший місяць 4500 доларів, сумніви пішли. Дивно, що я, не який-небудь комп’ютерний геній, а простий користувач, можу все це робити. Та що там робити – робота дуже проста і зрозуміла навіть для новачків!».

Опанувавши Метод «Гроші в Інтернеті». Роман Капустін зміг не просто забезпечити сім’ю, але і здійснити заповітну мрію – купити хороший автомобіль.

Раніше за нього могли порадіти і наслідувати його приклад тільки друзі, але тепер, з його дозволу, ми представляємо цю історію широкій публіці.

Що потрібно для участі в програмі:

Крок 1 Перейдіть за посиланням, прочитайте всю інформацію на сайті.

Крок 3 Приблизно через 2-3 дні ви отримаєте свій перший переклад на банківський рахунок або на електронний гаманець. (Сума вашого першого доходу може скласти приблизно від 1000 до 2000 доларів. Надалі ваші доходи будуть зростати. В залежності від того, як ви будете отримувати досвід.)

Посилання пов’язані з темою:

Короткий опис статті: словник російсько казахська

Джерело: Таксист Роман Капустін заробляє 9 тисяч доларів в місяць!

Також ви можете прочитати