Текстовий редактор, YouText.ru

28.07.2015

Текстовий редактор — YouText.ru

TextSale.ru — супермаркет унікального контенту.

Наповнюємо сайти дешево і швидко!

Копірайтинг, рерайтинг, перекази.

Вітаємо Вас на сайті текстового редактора YouText.ru! Чим же такий хороший наш текстовий редактор, і чому їм варто скористатися?

Серед різноманітних видів програмного забезпечення, що встановлюється на кожен комп’ютер, одним з обов’язкових є саме текстовий редактор, який використовується для складання текстових документів. Сьогодні на ринку представлено значну кількість текстових редакторів, але безумовне лідерство зберігає, звичайно ж, таке програмне забезпечення, як Microsoft Word. Значною мірою така популярність пояснюється приналежністю текстового редактора до програмного забезпечення корпорації Microsoft. Текстовий редактор Microsoft Word насичений безліччю функцій, що дозволяють створювати і редагувати документи самого різного типу і призначення.

Тим не менш, слід сказати, що текстовий редактор Microsoft Word викликає численні нарікання користувачів. Насамперед, слід сказати, що, як і будь-яке програмне забезпечення, що встановлюється на комп’ютер, текстовий редактор займає місце на жорсткому диску, яким так цінує кожен користувач. При цьому текстовий редактор Microsoft Word, особливо останньої версії, займає досить значний обсяг пам’яті і може сповільнювати роботу багатьох комп’ютерів, що викликає значні незручності. Крім того, Microsoft Word – це ліцензійне програмне забезпечення. Це означає, що для встановлення редактора необхідно придбати ліцензійний диск або завантажити Microsoft Word з сайту розробника. Необхідно відзначити, що текстовий редактор Microsoft Word може коштувати досить дорого, залежно від актуальності версії ліцензія може коштувати близько 6000 рублів. Більш того, ліцензія може вимагати періодичного оновлення, також, не безкоштовного.

Працювати з текстовими документами, не відчуваючи всіх цих незручностей, дозволяє онлайн текстовий редактор YouText.ru, яким Ви можете легко і безкоштовно скористатися і на нашому сайті. Наш текстовий редактор володіє розширеним функціоналом, який здатний задовольнити кількістю і якістю пропонованих можливостей вимогам самого просунутого користувача. Разом з тим, текстовий редактор YouText.ru відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом з зручним розташуванням всіх кнопок і наявністю грамотних спливаючих підказок, що дозволяє легко працювати з ним навіть початківцям. Завдяки цьому наш текстовий редактор є прекрасною альтернативою Microsoft Word і іншим типам аналогічного програмного забезпечення.

Для того, щоб почати роботу в текстовому редакторі Вам не потрібно купувати або завантажувати програмне забезпечення, не потрібно ніяких ліцензій. Текстовий редактор YouText.ru безкоштовний і відкритий для вільного доступу щодня в будь – який час доби для його використання досить лише зайти на наш сайт. При цьому вся програмна частина розміщена на нашому сервері. Це означає, що дисковий простір Вашого комп’ютера залишається вільним, а значить, Ви можете зберігати на ньому більше інформації, користуватися необхідними додатками без уповільнення роботи комп’ютера і пов’язаних з цим незручностей. Це забезпечує значні переваги навіть перед безкоштовно поширюваними текстовими редакторами.

Текстовий редактор YouText.ru прогресивне ноу-хау в сфері програмного забезпечення. Простота, зручність, функціональність одним клацанням миші без будь-яких грошових витрат і тимчасових очікувань.

Всі широкі можливості нашого текстового редактора відкриті для Вас користуйтеся на здоров’я!

Короткий опис статті: словник синонімів

Джерело: Текстовий редактор — YouText.uk

Також ви можете прочитати