Тендери.ру.Перегляд теми, Тлумачний словник Ожегова замінив Закон

22.07.2015

Тлумачний словник Ожегова замінив Закон.
Тендери.ру.Перегляд теми, Тлумачний словник Ожегова замінив Закон
Тлумачний словник Ожегова замінив Закон.

Н Компанія подала заявку на участь в аукціоні № 31401511808 на «Проведення капітального ремонту системи теплопостачання гуртожитку за адресою: 390005г. Рязань, вул. Чорнобаївська, д. 17».

Замовник Державне бюджетне освітня установа вищої професійної освіти «Рязанський державний медичний університет імені академіка В. П. Павлова» Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації.

Закупівля проводиться по 223-фз.

У документації звичайні вимоги до учасників та документів, взяті з 44-фз. У складі заявки треба представити згоду на виконання робіт і заповнити форму з характеристиками матеріалів представлену в технічному завданні. В іншому ніяких вимог за обов’язковими формами документації та Положенні Замовника не прописано.

Заявку компанії Н спочатку хотіли відхилити через подання характеристик матеріалів зазначених у кошторисі до технічного завдання. Але в документації чітко прописано, що необхідно подати тільки згоду на виконання робіт та заповнити таблицю, представлену в ТЗ. Замовник відступив і вирішив відхилити заявку компанії Н з причини подання Декларації відповідності вимогам законодавства РФ не по формі доданої до документації (про обов’язковість подання даної Декларації саме за формою Замовника не сказано ні слова), і з причини невідповідності поданої інформації про засновників до виписки з ЕГРЮЛ. Всі запитувані Замовником вимоги учасником продекларовані.

У заявці компанії Н вказано ІПН засновника. У виписці з ЕГРЮЛ податкова прописала у графі ІПН засновника слово «ні». Замовник вирішив визнати цей факт подання недостовірних відомостей.

На цих двох підстави заявка компанії Н була відхилена з посиланням на. СЛОВНИК ОЖЕГОВА. Тендери.ру.Перегляд теми, Тлумачний словник Ожегова замінив Закон
Тендери.ру.Перегляд теми, Тлумачний словник Ожегова замінив Закон

Директор компанії Н зустрічався з Замовником, де йому пояснили, що якщо він звернеться в ФАС, то компанія Н взагалі більше не отримає жодного Замовлення.

Колеги, у кого яка думка з даної ситуації?

Вкладення Тендери.ру.Перегляд теми, Тлумачний словник Ожегова замінив Закон
Протокол розгляду заявок.doc (71 KiB) Скачувань: 57

Коли очевидно, що мета досяжна, не змінюйте мета. Змініть свій план.

Короткий опис статті: тлумачний словник Портал для спілкування фахівців за державним і комерційним закупівель. Консультації, практика, обговорення, новини закупівель, поради професіоналів, форум. Навчальний центр. Спеціалізована організація за проведення торгів. закупівлі, форум з держзакупівель, держзакупівлі, держзамовлення, 94-фз, 44-фз, 94-й закон, муніципальний замовлення, муніципальний контракт, держконтракт, ФКС, контрактна система, 223-фз, положення про закупівлю, торги, тендери, ецп, аукціони, конкурси, котирування, практика ФАС, практика закупівель, новини закупівель

Джерело: Тендери.ру •Перегляд теми — Тлумачний словник Ожегова замінив Закон!!!

Також ви можете прочитати