• Словник англійської мови

  Тлумачний словник англійської мови AlbionXP . Іноземні мови, самостійно

  09.07.2015

  Тлумачний словник англійської мови AlbionXP
  Тлумачний словник англійської мови AlbionXP . Іноземні мови, самостійно
  Що вміє наш словник?

  AlbionXP Dictionary — мовець тлумачний словник англійської мови для Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, містить понад 140 тисяч словникових статей з докладними тлумаченнями значень слів, а також з прикладами на їх вживання.

  2 словника основних призначення: 1. служити довідковим посібником при читанні англійських текстів і 2. швидко і зручно складати англійські словнички для словникового тренажера Vocabilis .

  Зручність і простота використання. виділіть читається вами електронному тексті слово, наберіть на клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl + C + C, і ви миттєво отримаєте детальну статтю з тлумаченнями значень виділеного слова в окремому віконці. Що може бути зручніше?

  Допомога у вивченні англійської мови. виділіть тлумачення слова в словниковій статті, клацніть по кнопці з зображенням відкритої книги — і слово, а також його тлумачення будуть додані в словничок для тренажера Vocabilis. Що може бути простіше?

  Основні особливості словника

  1. AlbionXP Словник містить понад 140 тисяч словникових статей з докладними тлумаченнями значень слів, а також з прикладами на їх вживання.
  2. Всі заголовні слова озвучені за допомогою технології Text-To-Speech.
  3. Є швидкий пошук слів майже з будь-якого додатку.
  4. словника дуже простий і зручний російськомовний інтерфейс.
  5. Завдяки використанню шрифтів у форматі Юнікод AlbionXP Dictionary однаково добре працює як в руссифицированных, так і в неруссифицированных версіях Windows.
  6. Є зручна історія пошуку слів за кожен день роботи з програмою.
  7. C допомогою AlbionXP Dictionary дуже легко складати одномовні словнички для вивчення з допомогою тренажера Open Book.

  Хочете познайомитися ближче свозможностями AlbionXP Dictionary ?

  Скачайте повну пробну версію словника: завантажити (7.8 мб).

  Короткий опис статті: словник англійської мови

  Джерело: Тлумачний словник англійської мови AlbionXP | Іноземні мови — самостійно

  Також ви можете прочитати