Тлумачний словник англійської мови . OK English

09.07.2015

Навіщо потрібен тлумачний словник англійської мови

Тлумачний словник англійської мови . OK English

тлумачний словник англійської мови

Здрастуйте, дорогі читачі! Сьогодні ми поговоримо про те, навіщо потрібен ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.

Один з цікавих і ефективних способів вивчення англійської мови — це вчити не просто переклад слова, а його тлумачення. Тобто замість перекладу читати пояснення невідомого англійського слова, причому, пояснення теж англійською мовою. В голові спрацьовує інтерес — «А я правильно здогадався, що це за слово?» Таким чином вчитися ефективно і цікаво.

Де шукати тлумачення слів?

Є спеціальні тлумачні словники англійської мови. Я використовуютлумачний словник THE OXFORD DICTIONARY OF CURRENT ENGLISH. який є словником актуального англійської мови, оскільки регулярно перевидається і поповнюється новими словами і термінами. Так, англійці дуже люблять і цінують свою мову. Принаймні видавництво OXFORD прикладає чималі зусилля, щоб світ знав справжній і сучасний англійська мова. За деякими даними, сучасний англійський включає в себе близько мільйона слів (навіть більше, ніж російська мова). Звичайно, сюди ж відноситься інтернетівський новояз, сленг, діалектні слова і т. п. Але в цілому, англійська мова активно розвивається.

Як вчити англійську за допомогою тлумачного словника?

Коли ви передплачуєте в словник нове слово, пишіть так само його визначення англійською. Вчіть не тільки слово-переклад, але й визначення. Це дуже ефективно. Про те, як правильно вести англійський словник. написано в цій статті:

Пропоную вам подивитися гарний англійський тлумачний словник (автор Хокінс)

«Хокінс Дж. Тлумачний словник англійської мови (2008)»

А це англійський тлумачний словник для дітей, який мені дуже подобається:

Mcilwain John: Children’s illustrated dictionary

Короткий опис статті: словник англійської мови Де шукати тлумачення слів? Є спеціальні тлумачні словники англійської мови. Я використовую словник THE OXFORD DICTIONARY OF CURRENT ENGLISH тлумачний словник англійської мови

Джерело: тлумачний словник англійської мови | OK English

Також ви можете прочитати