Транскрипція англійських слів онлайн. Англійська фонетика.

17.06.2016

Вставити текст англійською мовою:

Порахуйте: Транскрипція англійських слів онлайн. Англійська фонетика.
2 + 2 =

Американський англійський

Показати додаткові параметри

Відображати:

транскрипція над кожним словом (добре підходить для використання)

Фонетична транскрипція англійського тексту (МФА):

Відправте англійський текст, щоб побачити транскрипцію

Транскрипція англійських слів допоможе Вам поліпшити вимову

Освоєння фонетики англійської мови може виявитися складним завданням для багатьох людей, початківців вивчати англійська. Як Вам повинно бути відомо, в англійській мові немає строгих правил читання – одна і та ж англійська літера (або поєднання літер) може вимовлятися по-різному в різних словах. Більш того, одне й те ж англійське слово часто вимовляється по-різному носіями англійської мови з різних країн і навіть з однієї країни! З-за цього англійська вимова і розуміння на слух англійських слів і фраз може представляти труднощі для багатьох початківців вивчати англійську мову.

З допомогою конвертера на цій сторінці Ви можете одержати фонетичну транскрипцію англійського тексту, записану символами міжнародного фонетичного алфавіту (МФА) .

Омографи (слова, що пишуться однаково, але вимовляються по-різному) будуть виділені світло-зеленим кольором. Якщо навести мишкою на таке слово або торкнетеся його на Вашому мобільному пристрої, Ви побачите всі можливі вимови. Часто Ви також зможете побачити, до якої частини мови належить слово.

Варіанти вимови (у випадках, коли слово вимовляється по-різному різними носіями мови або коли прозношение змінюється швидкої мови) виділені світло-блакитним кольором. Ви також можете навести мишкою на дане слово, щоб побачити всі можливі варіанти.

Щоб отримати фонетичну транскрипцію тексту, Ви можете вибрати один з чотирьох словників:

  1. Словник транскрипції англійських слів (британський варіант). складений за різними джерелами. Містить більше 110 000 слів. Омографи (більше тисячі слів) і варіанти вимови (більше чотирьох тисяч слів) повністю підтримуються в цьому словнику.
  2. CMU pronouncing dictionary (американський англійська) містить більше 110 000 слів. Омографи (більше 200 слів) і варіанти вимови (більше 8 тисяч слів) також підтримуються в цьому словнику.
  3. Moby Pronunciator (американський англійська) містить 117 000 слів. Омографи (300 слів) підтримуються, варіанти вимови – ні. Зауважте, що транскрипція деяких імен власних в цьому словнику була отримана автоматично за допомогою комп’ютера та не перевірялася людьми.
  4. Словник транскрипції англійських слів (американський варіант). складений за різними джерелами. Містить понад 140 000 словоформ. Підтримка для омографів і варіантів вимови буде додана найближчим часом.

Ви можете почитати докладніше про цих словниках в цьому пості. Там же я даю посилання, де можна скачати деякі з них.

Спеціальна опція дозволяє Вам виділяти різними кольорами найбільш часто зустрічаються слова англійської мови. Для цього Ви можете вибрати або частотний список слів, отриманий на основі корпусу сучасного американського англійської мови. або частотний список слів, складений на основі субтитрів до фільмів. В залежності від рейтингу частотності слова будуть виділені наступними кольорами:

Короткий опис статті: англійські слова

Джерело: Транскрипція англійських слів онлайн. Англійська фонетика.

Також ви можете прочитати