Транскрипція . Автоматична транскрипція

15.06.2016

Новини

Так само відключена можливість коментування сторінок і реєстрація нових користувачів. Якщо коротко про причини, то спам і відсутність часу у розробника контролювати цю справу. Бажаючі щось донести до нього можуть звернутися через форму контактів .

Оскільки «Автоматичні транскрипції і транслітерації» вже давно стали самостійним проектом, вирішено було відмовитися від попереднього корпоративного дизайну «Азія-Дэйта». Змінилася і розкладка блоків сайту. Функціоналу це не торкнулося.

Шановні е відвідувачі сайту TRANSCRIPTOR.RU. Вітаємо усіх вас з Міжнародним днем перекладача. Девіз сьогоднішнього свята. «Стандарт якості в багатоголосому світі» (англ. Quality Standard for a Variety of Voices).

Додано новий напрямок транскрипції з німецької на російську мову. Таблиці замін досить складні і тепер включають в себе вплив попередніх та наступних букв на розшифрування.

Тепер на нашому сайті www.transcriptor.ru є можливість отримати код форми для використання сервісу на будь-якому сторонньому сайті або блозі. Для отримання коду на сторінці «Форма транскрибування» вибрати напрямок транскрипції і натиснути на кнопку «Отримати код».

Сервіс транскрипції з російської на китайську та з китайського піньінь на російську став на нашому сайті дуже популярним за останній рік. Нещодавно він обзавівся власним доменом, www.transcriptor.ru

На нашому сайті автоматичних транскрипцій користувачам надана можливість замовити нову функціональність. Зараз доступно 14 напрямків. Але розроблений алгоритм дозволяє легко додати нові, використовуючи таблиці транскрипції та формальні правила.

Короткий опис статті: перекладач з транскрипцією

Джерело: Транскрипція | Автоматична транскрипція

Також ви можете прочитати