Центр вивчення іноземних мов, Курси англійської мови . Підрозділи

15.06.2016

Курси англійської мови

Курси призначені для навчання англійської мови студентів вузів та інших повнолітніх громадян, яким англійська мова необхідна для роботи і спілкування.

Курси є багаторівневими. Бажаючі навчатися приймаються незалежно від їх рівня підготовки.

На курсах є 6 рівнів. Навчання на кожному рівні розраховане на 100 академічних годин, що приблизно відповідає трьом місяцям занять. Для визначення рівня передбачено безкоштовне комплексне тестування, що складається з письмового тесту, усної бесіди мовою і бесіди за результатами тесту. За результатами тестування кандидати заносяться в лист очікування. На підставі листів очікування формуються групи від 5 до 7 слухачів з урахуванням побажань по днях тижня. Наявність в групах не більше 7 слухачів гарантується договором.

Заняття проходять в приміщенні Університету МДІМВ, на території є автостоянка, що працює по системі паркувальних карт. Всі заняття проводять не лише штатні викладачі Університету МДІМВ, мають практичний досвід роботи та навчання за кордоном. Використовуються сучасні методики викладання іноземних мов Університету МДІМВ і Оксфордського університету.

Заняття проводяться два рази на тиждень, виключно в мультимедійних аудиторіях. Початок занять у будні дні о 19:00, в суботу можливе проведення занять в першій половині дня. Тривалість одного заняття — 4 академічних години.

Повна вартість навчання на одному рівні становить 46 000 руб.

Тестування і набір в групи здійснюється безперервно протягом навчального року.

Заняття проводяться з Оксфордського курсом Headway (1 — Початковий, 2 — Elementary, 3 — Pre-Intermediate. 4 — Intermediate, 5 — Upper-Intermediate. 6 — Advanced).

Після закінчення кожного рівня за умови успішної здачі тесту видається сертифікат.

Знання і навички, що здобуваються слухачами в ході навчання:

I. Початковий етап навчання

Рівень 1. Слухач володіє основами вимови і читання навчальних текстів, найпростішими явищами базисної граматики і лексики, вміє спілкуватися в ряді стандартних ситуацій (знайомство, розповідь про себе та ін), розуміти та передавати нескладну передбачувану інформацію.

Рівень 2. Слухач володіє основами англійської мови, які відповідають рівню 1, але має більш стійкими навичками мовлення і читання, більш широким лексичним запасом, що дозволяє елементарне спілкування в нестандартних ситуаціях.

II. Середній етап навчання

Рівень 3. Слухач володіє навичками мовлення і читання адаптованої літератури на основі більшої частини базисних граматичних явищ. Лексичний запас дозволяє значною мірою розширити коло стандартних ситуацій спілкування і створює можливість для нескладного творчого спілкування.

Рівень 4. Слухач володіє більш міцними навичками мовлення і читання адаптованої літератури на основі всієї сукупності базисних граматичних явищ, широким лексичним запасом, може скласти нескладний письмовий текст.

III. Просунутий етап навчання

Рівень 5. Слухач володіє міцними навичками мовлення і читання нескладної оригінальної літератури, вміє вести повноцінну бесіду в нестандартних ситуаціях спілкування, добре розуміє грамотну, виразну мову носіїв мови, здатний досить повно виразити свої думки письмово.

Рівень 6. Слухач володіє тими ж навичками, що і на рівні 5. Крім того, здатний читати складну оригінальну літературу, в тому числі, художню та суспільно-політичну .

Адреса: 119454, Москва, проспект Вернадського, 76 (схема проїзду ).

Телефон: +7(495)434-93-60, e-mail: engcourses@inno.mgimo.ru .

Останнє оновлення — лютий 2016

Короткий опис статті: курси англійської мови опис description для елементів підрозділів шаблон metakeywords для елементів підрозділів

Джерело: Центр вивчення іноземних мов — Курси англійської мови | Підрозділу МДІМВ

Також ви можете прочитати