Ціни

24.07.2015

Ціни

Ціни

«Магдитранс» — якісні стандарти перекладацьких послуг

Перекладацька компанія «Магдитранс» заснована в 2002 році, є стрімко розвивається компанією, яка готова запропонувати своїм клієнтам перекладацьку допомогу високопрофесійних фахівців, забезпечуючи при цьому повну конфіденційність відносин з Замовниками, індивідуальний підхід, бездоганна якість, надійність, високу відповідальність та оперативність.

Ми, насамперед, несемо велику відповідальність за надані послуги перед своїм Замовником, а тому суворо дотримуємося відповідним вимогам і побажанням.

Головний фактор успіху бюро перекладів «Магдитранс» — це професійні, що володіють багатим досвідом в області письмових технічних перекладів иустных переказів, а також перекладів з нотаріальним засвідченням.

ЦЕ ПРОФЕСІЙНО

Наші технічні перекладачі:

 • це випускники лінгвістичних факультетів провідних Вузів Росії, Європи, Америки, а також випускники вищих інженерно-технічних навчальних закладів;
 • це інженерно-технічні працівники з блискучим знанням іноземних мов;
 • це вже не просто звичайні перекладачі, а майстри, здатні передавати свої знання, досвід і навички починаючим фахівцям;
 • це тисячі сторінок, переведених на професійному рівні;
 • це великий обсяг виконаних перекладацьких проектів;
 • це тисячі годин усних перекладів;
 • це професійний колектив високоінтелектуальних фахівців.

Основні переваги бюро перекладів «МАГДИТРАНС»

 1. висока якість наданих послуг;
 2. надійність, перевірена часом;
 3. доступні ціни ;
 4. широкий спектр перекладацьких послуг, що забезпечує вирішення будь-яких нестандартних завдань;
 5. індивідуальний підхід до кожного Замовника;
 6. високу якість і стабільність, підтверджена численними відгуками і подячними листами замовників;
 7. кращі технічні перекладачі — це випускники провідних технічних навчальних закладів Москви, Європи, Америки та носії англійської мови;
 8. високі стандарти обслуговування;
 9. новітні системи забезпечення і контролю якості;
 10. неухильне дотримання встановлених термінів виконання замовлення;
 11. остаточне редагування та корегування перекладу безпосередньо перед здачею клієнта;
 12. робота з основними і рідкісними мовами світу;
 13. гнучка система бонусів і знижок;
 14. цілодобова підтримка клієнтів.

Основні принципи роботи із Замовниками:

Наша компанія будує з клієнтами відносини з нашими клієнтами на основі принципів взаємовигідного співробітництва, професіоналізму, особливого підходу до кожного клієнта, високої відповідальності і конфіденційності.

Наші співробітники виконують всі взяті на себе зобов’язання. Навіть, якщо в певний момент це стає для нашої компанії економічно нерентабельним або абсолютно безперспективним, ми вважаємо за необхідне надавати заявлені послуги та захищати інтереси замовника до кінця.

Успіх наших клієнтів — це успіх нашої команди! За роки багаторічної роботи ми зрозуміли — вихід з важкої ситуації є завжди, навіть в тому разі, коли технічний переклад «потрібен позавчора»! Необхідно лише адекватно розібратися в обставинах, що склалися. Саме в цьому полягає робота нашої команди.

Висока якість надаваних нами послуг на протязі ось вже 10 років підтверджують всі без винятку наші замовники. Довіряючи нам свою технічну документацію, різні проекти або комплексне мовний супровід, Ваша компанія отримує в своє розпорядження персонального спеціаліста, до компетенції якого будуть всі перекладацькі аспекти вашої фірми.

ЦЕ ЗРУЧНО

Ми завжди прагнемо до вибудовування довгострокових відносин з усіма нашими клієнтами. Звернувшись в нашу компанію один раз, Ви набуваєте право на безкоштовні консультації. Крім того, співробітниками нашого агентства була розроблена і впроваджена гнучка система бонусів і знижок.

ЦЕ ВИГІДНО

За роки роботи в агентстві перекладів «Магдитранс » організовано та успішно здійснюють свою діяльність такі відділи, де проводиться робота за всіма тематичними напрямками:

Відділ письмових технічних перекладів — виконує письмові, технічні переклади, в тому числі переклади носіями англійської та німецької мови, переклад сайтів, редакторська правка переказів, із залученням верстальника, в разі необхідності.

Відділ усних переказів- надає послуги синхронного та послідовного перекладу, лінгвістичного супроводу, професійні послуги гіда-перекладача.

Відділ по роботі з корпоративними замовниками- співробітники відділу кваліфіковано проконсультують Вас по всіх категоріях перекладацьких послуг, запропонують оптимальні тарифні плани на лінгвістичне обслуговування, комплексне мовний супровід чи індивідуальний проект. Представлять контракт на перекладацькі послуги, познайомлять з докладною схемою співпраці. Робота з корпоративними замовниками передбачає призначеного менеджера, за бажанням замовника підбір технічних перекладачів, редакторів і коректорів, носіїв іноземної мови, своєчасне надання інформації, оперативну команду Ваших перекладачів, знижки, бонуси, пільгові тарифи.

Відділ по роботі з фізичними особами — надає повний пакет послуг з професійного перекладу різних документів для приватних осіб, консультації по будь-яких аспектах перекладацьких послуг. з подальшим нотаріальним засвідченням.

Юридичний відділ — займається питаннями нотаріального завірення перекладених документів. З питань, пов’язаних з юридичним оформленням документів можна отримати безкоштовні консультації від спеціалістів юридичного відділу.

Крім перерахованих вище відділів компанії, що успішно працює кур’єрська служба.

Нашій компанії довіряють державні компанії, представництва великих російських корпорацій, громадські організації, медичні установи, банки, підприємства паливно-енергетичного комплексу, промислові підприємства, фінансові установи, будівельні фірми, торгові підприємства.

ЦЕ НАДІЙНО

Співробітники компанії «Магдитранс», завжди будуть раді надати Вам кваліфіковану допомогу!

телефон: +7 (903) 424-29-15

Короткий опис статті: словник російсько англійський Ціни бюро перекладів, бюро технічних перекладів, розцінки на технічний переклад, ціни на технічний переклад, письмовий переклад, юридичний переклад, медичний переклад, вартість технічного перекладу, переклад інструкцій, переклад юридичної документації професійне бюро перекладів професійний перекладач технічний перекладач переклад ціни на переклад розцінки на переклад бюро перекладів в Махачкалі переклад з англійської на російську переклад з англійської переклад англійського тексту на російську англійську мову переклад на російську переклади текстів з англійської мови стаття англійською мовою переклад технічний переклад переклад технічних текстів переклад з англійської технічний технічний переклад з англійської мови переклад з англійської технічних текстів науково технічний переклад, технічний переклад англійська переклад технічної літератури переклад технічної документації бюро технічних перекладів переклад науково-технічної літератури переклад науково-технічних текстів пере

Джерело: Ціни