Українська, онлайн словник і перекладач з української мови

15.07.2015

Продаж алкоголю у МАФах — У Залізничному районі за лютий складено 3 протоколи щодо незаконного продажу алкоголю в МАФах.

Мені важливо, щоб місто розвивалося і розвивалися готелі — Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, впровадження у Львові електронного квитка та створення Центру інновацій — це розвиток міста.

«А ми тую козацьку славу збережемо» — В Нікополі гучно презентували фантастичну ідею — вже за рік відродити на 20 гектарах Чортомлицьку Січ.

Не дражни українським! — На Донбасі розмовляти державною мовою — провокація, вважає губернатор.

Вік живи — з «Вікі» вчися — Інтернет-енциклопедія, якій виповнюється 10 років, стала феноменом сучасного інформаційного суспільства.

Обігнати Фінляндію. Врятуватися від Росії — Українська «Вікіпедія» займає 16-е місце в світі за кількістю статей.

Рекорд «під Господа» — Херсонський бавовняний комбінат, який колись давав роботу тисячам жінок, які сьогодні розкрадений і майже знищений.

Гіркий «Миколайчик» від Ліни Костенко — Херсонський бавовняний комбінат, який колись давав роботу тисячам жінок, які сьогодні розкрадений і майже знищений.

Українське «Іваново» очікує женихів — Херсонський бавовняний комбінат, який колись давав роботу тисячам жінок, які сьогодні розкрадений і майже знищений.

Намисто з-під землі — На виставці в Музеї історії можна заглянути в горщики з скарбами і побачити прикраси трипільців, скіфів і русичів.

Посміємося з Гоголем — Сьогодні у Великих Сорочинцях офіційно стартує найвідоміша в Україні ярмарок.

Підсудний мер — «Регіонали» всупереч волі киян перетворили Черновецького в «весільного генерала».

Невдахи третьої планети — В Україні значно більше стабільності, ніж в Грузії, Росії та Білорусі.

Всі дороги ведуть в поле — В Україні починаються жнива: аграрії сподіваються зібрати зерна не менше, ніж у минулому році.

Маю право на державний! — В Слов’янську за вимогу матері проводити заняття в україномовній групі дитячого садка українською мовою її дитину хочуть позбавити місця в дитсадку.

Замість кондуктора — «шлагбаум» — У київському наземному транспорті встановлять турнікети.

Сімейка Адам — На невеселу акцію протесту під ВР зібралися дві тисячі активістів. Коаліція все розростається і обрала нового-старого віце-спікера.

У минулому році Україна була вільною — «Дім свободи» оприлюднив звіт про стан свободи преси в світі.

Сучасна Україна і рівень її розвитку — Україна, як і будь-яке сучасне розвивається держава, що володіє певними характеристиками, що дозволяють їй грати якусь роль в справах світового співтовариства в цілому. Такими характеристиками є різні галузі та сфери діяльності.

для Чищення «бігмордів» — Незабаром у Києві може суттєво зменшитися зовнішньої реклами

«Малюкові» — 50 років — Улюбленому журналу мільйонів українських дітей «Малюкові» — 50 років.

Ключка в руках лісоруба — Науковий містечко П’ятихатки бореться проти намірів власників харківського гольф-клубу позбавити їх лісової зони відпочинку.

«Чого зволите»? — «Небайдужі» вимагають повернути українську мову у сферу обслуговування.

«Давайте писати українську «Вікіпедії»! — Міністр освіти і науки закликав науковців написати хоча б по дві-три статті для українського сегмента інтернет-енциклопедії.

В лігво «Вовка» — Шістдесят років тому Роман Шухевич дав останній бій радянським військам.

Поринь у феєрію мандрів — Мальовничий куточок України Буковина ніби створений для розвитку туризму.

Заставнівщині туристична — Кожен край цікавий, але Заставнівщині – особлива.

60 років від дня загибелі головного командира УПА — Зірки та ордена за ліквідацію Шухевича обмивали в келихах з горілкою.

Бачили очі, що купували — Фальсифікатор виборів — 2004 наче відродився в 2010-му. Але продовження позовів у судах — можливо.

Україна, яка дивує — За даними українських і міжнародних спостерігачів, вибори пройшли демократично.

Участь Львова у Євро — 2012 під загрозою — Вчора у Варшаві відбулося жеребкування команд на чемпіонат Європи з футболу, який пройде в Україні і Польщі в 2012 році.

І кожух, і свита, і губа сита — Вирішили відпочити в зимових Карпатах, але хочете не лиж, а чогось оригінального? Сьогодні ми розповімо про спеціальні пропозиції відпочинку у турфірм.

Хабарів Герої не беруть — Син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич відмовився від 10-тисячної доплати до пенсії, тому що вважає її підкупом з боку уряду.

Три «ліквідації» УГКЦ — До 20-річчя відновлення Української греко-католицької церкви.

Як не «ковтнути» Голод — Голова СБУ Валентин Наливайченко — про завершальному етапі розслідування самого масового злочину на території України та можливості подолання його наслідків сьогодні.

Рівна дорога до Кривих Колін — На Черкащині Віктор Ющенко відкрив пам’ятник Шевченку і Центр освіти і розповів, чому йому не соромно за кожен президентський день.

В чужий монастир з нашим статутом — Кореспондент зустрів у Сербії українських монашок.

Дух фемінізму і досі живе в Болехові — Завдяки Наталії Кобринській ремісниче містечко прославилося як батьківщина українського жіночого руху.

Він першим розповів світові про Голодомор — В Кембріджі відкриється виставка щоденників Гарета Джонса.

Літній відпочинок в «Мигово» — Традиційно туристичний комплекс «Мигово» у буковинців та гостей Буковини асоціюється з зимовим гірським відпочинком.

Бізнесмен в митрі — За часів митрополита Андрея Шептицького при УГКЦ діяв неформальний кабінет міністрів.

Короткий опис статті: українсько-російський словник Перевести слово або текст з української мови або на українську мову

Джерело: Українська — онлайн словник і перекладач з української мови

Також ви можете прочитати