Уроки англійської онлайн для початківців

15.06.2016

Уроки онлайн

Якщо Ви тільки починаєте вивчати англійську мову, то головним обмеженням у швидкості засвоєння англійської мови буде пам’ять (запам’ятовування слів, їх перекладу та читання). Але не поспішайте говорити собі «у мене погана пам’ять «. Починаючому вивчати мову важливо правильно організувати заняття. По мірі наших онлайн-уроків англійської ми будемо намагатися пояснювати, ЯК треба займатися, щоб вивчення англійської було ефективним. Ось кілька принципів:

  1. Перші кілька уроків досить прості, щоб Ви могли освоїтися з самими вправами (ми намагаємося все зробити наочним, але якщо у Вас виникнуть питання, їх можна поставити на будь-якій сторінці — форма під текстом).
  2. Після виконання всіх завдань уроку, Ви зможете повторити всі або тільки ті завдання, в яких були допущені помилки.
  3. Якщо були допущені помилки. рекомендуємо повторити вправу на наступний день (також це дозволить Вам відслідковувати прогрес по днях — в панелі керування Вам доступна статистика ).
  4. Голові треба давати час на «перетравлення» матеріалу уроку (Ви ж знаєте, що якщо спробувати з’їсти сніданок, обід і вечерю в один присід, то ви отримаєте, як мінімум, тяжкість в шлунку і ніякого задоволення, так і з нашими уроками онлайн: прислухайтеся до себе, і не намагайтеся з’їсти «ще один смачний шматочок»).
  5. Якщо ви горите бажанням вивчити англійську і можете йому присвячувати 2-3 години в день, це чудово, але ефективніше буде займатися кілька разів на день за 20-40 хвилин (це дуже індивідуально). Не намагайтеся взяти кількістю, не варто займатися по 2-3 години поспіль. Набагато ефективніше буде кожен день по 20-30 хвилин .
  6. Повторення — мати навчання. Але не всі правильно розуміють цей принцип. Ми її трактуємо так: а) перед черговим уроком онлайн, витратьте п’ять хвилин на те, щоб освіжити в пам’яті попередній (згадайте ключові фрази-приклади); б) до будь-якого уроку бажано, мінімум, два «підходу»: перший — легкий, ознайомлювальний, другий — звертаємо увагу на деталі. Зубріння бути не повинно!
  7. Завдання уроку даються кожен раз у випадковій послідовності. що є великою перевагою перед друкованими підручниками.

Короткий опис статті: уроки англійської мови Уроки англійської онлайн для початківців уроки англійської онлайн для початківців

Джерело: Уроки англійської онлайн для початківців

Також ви можете прочитати