Вчимо англійські слова, Асоціації до слів. Запамятовуємо найуживаніші англійські слова з перекладом, транскрипцією і вимовою.

14.07.2015

Рекомендації
Про розподіл Запам’ятовування нових англійських слів

Мета даного розділу зробити запам’ятовування нових, для вас, англійських слів, більш легким і, що найголовніше довговічним, — тут ми вчимо англійські слова .

Основа, пропонованого тут методу, полягає в прив’язці звучання англійських слів до конкретної фантазійної ситуації, як правило неприродною і так званої «шокової», саме вона дозволить нам запам’ятати англійські слова швидко і без особливого напряяжения.

Я вас запевняю — асоціативний метод запам’ятовування англійських, так і взагалі іноземних слів, працює, і дуже навіть добре.

Вимову англійських слів російською мовою тут прописано до кожного слова, але і можна просто прослухати аудіо з правильним американською вимовою. ну і плюс до всього кожному англійському слову є транскрипція, для тих, хто вміє читати її.

Якщо Вам здається, що якась асоціація недостатньо робоча, то Ви можете відправити свій асоціативний ряд, і він буде повноправним варіантом для запам’ятовування цього слова.

Даний розділ буде поступово наповнюватися все новими і новими словами, переважно часто використовуваними, тому не забувайте відвідувати його для поповнення свого англійського словникового запасу новими, найуживанішими англійськими словами.

УВАГА.
ПОТРІБНА ЛЮДИНА БАЖАЄ НАПОВНЮВАТИ ЦЕЙ РОЗДІЛ НОВИМИ СЛОВАМИ ТА АСОЦІАЦІЯМИ ДО НИХ.

У ПРОЦЕСІ ЦЬОГО ЦІКАВОГО ЗАНЯТТЯ ВИ БЕЗСУМНІВНО РОЗШИРИТЕ СВІЙ «АНГЛО-СЛОВНИКОВИЙ» ЗАПАС, А ТАК-ЖЕ БУДЕТЕ ОТРИМУВАТИ ЗА ЦЕ НЕВЕЛИКУ ГРІШ.

З ЦЬОГО ПИТАННЯ ЗВЕРТАТИСЯ ЧЕРЕЗ КОНТАКТИ САЙТУ (ПРАВА ВЕРХНЯ КНОПКА)

На даний момент розділ знаходиться на «ремонт».

Короткий опис статті: словник англійської мови Словник американського та англійського сленгу — терміни, визначення і приклади. Словник англійського сленгу з перекладом. Запам’ятовування англійських слів з вимовою і транскрипцією. англійський сленг, американський сленг, словник англійського сленгу, запам’ятовування англійських слів

Джерело: Вчимо англійські слова, Асоціації до слів. Запам’ятовуємо найуживаніші англійські слова з перекладом, транскрипцією і вимовою.

Також ви можете прочитати