Велика База Даних Рефератів, Сутність і призначення артикля в англійській

20.02.2017

Сутність і призначення артикля в англійській мові Велика База Даних Рефератів, Сутність і призначення артикля в англійській

p align=»left»>Артиклі не вживаються з неисчисляемыми іменниками і з іменниками у множині, згаданими в загальному значенні; з власними іменами; у конструкціях типу He turned sailor; He was son of a University professor (якщо потрібно підкреслити соціальний стан); або ж коли йдеться про єдине у своєму роді титулі або посади.

e.g. They nominated candidates for the post of President and Vice-President.

e.g. He was appointed secretary of the new Committee.

Артиклі не використовуються у фразах типу: from tree to tree, from house to house, horse and rider, husband and wife, lock and key; to be in town, to go out to sea, etc.

Але з іншого боку, під жодне з цих правил не підпадають наступні фрази:

e.g. I like hamburger.

I am in seventh grade.

За всіма правилами тут повинен бути артикль. Але тут його немає.

Так у яких випадках використовується нульовий артикль в сучасній англійській мові.

1. Нульовий артикль використовується в різного роду інструкціях.

e.g. Use pencil. Blow-dry, brushing hair with a flat paddle brush to get it super sleek. Comb hair into place, parting on the side and sweeping bangs across one eye.

Артиклі не використовуються в технічній літературі, особливо інструкціях, навіть викладені розмовною мовою.

e.g. Supply the correct adaptor for the different standard of telephone plug.

2. Часто артиклі не використовуються як з неисчисляемыми, так і з обчислюваними іменниками в конкретному сенсі. Подібними прикладами рясніють статті з науково-популярних журналів.

e.g. For the first time, oil is reported on the shores of Seward, at the head of Resurrection Bay.

Примітка. З іншого боку, це ж слово в подібній ситуації має артикль:

e.g. As the oil continuous to move to the southwest, plans are made to open a rehabilitation center in Seward.

Reserves and parks can help maintain valuable kagu habitat.

The atoll, also used for testing, was partly resettled in 1980 after radioactive soil and debris were removed.

At least 30 porters were needed to carry out supplies and equipment from Jumla to base camp. Base camp rested on a small river.

Примітка. Хоча слово «camp» зазвичай використовується без артиклів в словосполученнях «go to camp»і «be at camp», у даному випадку явно потрібен певний артикль.

We packed instruments, took last-minute photographs.

3. Наступна сфера, де іменники використовуються без артиклів — це підписи під фотографіями, включаючи рекламні фотографії.

e.g. Sea otter in cage at rescue center.

e.g. Her: green two-layer dress and green beaded cardigan, silver mules. Him: gray «parklane» suit, red tie and blue shirt, all darks simpson shoes, model’s own.

Відсутність артиклів типово для всіх видів оголошень.

e.g. Very demanding but challenging role for articulate secretary bursting with enthusiasm! Experienced, confident secretary needed by disorganized lawyer in well-established legal practice!

4. Іменники використовуються без артиклів в кулінарних рецептах.

Coconut Cake

Prepare cake according to directions making 2 layers.

Але можна зустріти деякі випадки, які не відносяться ні до однієї з вище перерахованих категорій.

e.g. After «the position of the post of, or the role of» we use zero article before a job title.

At first I thought; Oh, God, the big smoke, I do not know if this is for me; but I like the south now and work is great.

Then it is back together with Gywnnie and more tabloid speculations, for romantic comedy Bounce. He is especially in the lucky three young actors who play main character Frank as he grows.

. winning a small role in coming-of-age drama School Ties.

Найімовірніше, в даних випадках, відбувається зіткнення з тією ж тенденцією, що і в інших розділах граматики, а саме з використанням більш простого варіанту замість більш складного, якщо це не призводить до порушення сенсу.

Р. Вейхман, автор книги «Нове в англійській граматиці», наводить деякі випадки використання нульового артикля, але всі вони досить відомі і можуть мати логічне пояснення. Це особливості використання артиклів зі словами television, headache, day, morning, government, management, work, sea, а також зі словами, що називають навчальні заклади і в британському, і в американському варіантах: boarding school, university, college. Слід зауважити, що раніше ці слова використовувалися з нульовим артиклем в предложных словосполученнях. Але зараз ми спостерігаємо нульовий артикль, якщо вони виступають і в ролі підмета.

e.g. School should be a place where children are to be taught to enjoy learning.

Необхідно також зазначити, що дуже часто російськомовні учні відчувають труднощі у використанні артиклів тому, що вважають багато іменники розрахунковими, оскільки в процесі вивчення мови вперше зустрічаються з ними як з розрахунковими. Тому такі пропозиції можуть викликати здивування російських учнів.

e.g. A Bay is part of an ocean, sea or lake, that extends into the land (World Atlas for Intermediate Students).

He is a specialist in heart disease (National Geographic, 1986, June, p.121).

В результаті аналізу одномовних словників ми можемо запропонувати список іменників, які в сучасній англійській мові є розрахунковими, так і неисчисляемыми.

Короткий опис статті: німецька словник онлайн з артиклями Енциклопедія Рефератів — Сутність і призначення артикля в англійській мові: Сутність та призначення артикля в англійській мові Зміст Вступ I. Теоретична частина 1.1 Артикль — компонент аналітичної структури 1.2 Артикль — службова частина мови 1.3 Функціональні з… Сутність і призначення артикля в англійській мові, доповіді, курсові роботи, реферати безкоштовно, реферати, реферати безкоштовно, Реферати безкоштовно, наукові роботи, реферати література, реферати кулінарія, реферати медицина, реферати релиния, реферати соціологія, велика бибилиотека рефератів, реферат, реферати право, реферати авіація, реферати психологія, реферати математика, реферати анатомія, реферати маркетинг, реферати біологія, курсові роботи, реферати, доповіді, реферати, реферати безкоштовно, реферати, твори, курсові, реферати логістика, дипломи, реферати менеджемент та багато іншого.

Джерело: Велика База Даних Рефератів — Сутність і призначення артикля в англійській мові — скачати реферати, реферати безкоштовно

Також ви можете прочитати