Відкрито безкоштовний доступ до мобільної версії казахсько-російського

05.07.2015

Відкрито безкоштовний доступ до мобільної версії казахсько-російського словника — Beeline

sozdik.kz/pda.

Про це Казинформу повідомила прес-служба ТОО «КаР-Тел» (бренд Beeline).

Словник призначений для кишенькових комп’ютерів, смартфонів і звичайних мобільних телефонів. Для абонентів Beeline передплатної системи розрахунків доступ до словника безкоштовний.

sozdik.kz/pda стане хорошим помічником для мільйонів наших абонентів, для гостей Казахстану і всіх бажаючих поліпшити свої знання державної мови», — зазначив керівник служби по зв’язках з громадськістю ТОВ «КаР-Тел» Юрій Дорохов.

У цьому році компанія запустила корпоративну програму «Підтримка і розвиток державної мови». Запуск мобільної версії словника — один з проектів в рамках цієї програми.

ці умови діють для всіх браузерів, крім OperaMini. Щоб скористатися безкоштовним доступом до словника через браузер opera mini, необхідно підключити послугу «Безлімітний серфінг».

Казахсько-російський і російсько-казахська онлайн словник sozdik.kz заробив у 2000 році. Зараз він містить понад 60000 словникових статей. Близько 3000 словникових статей на казахською мовою озвучені. Віртуальна клавіатура дозволяє вводити букви казахського і російського алфавітів.

Beeline займає активну соціальну позицію і здійснює адресну підтримку різних дитячих установ, реалізує соціальні проекти в галузі освіти і культури. Зокрема проекти «Мобільний етикет» і «Мобільна грамотність» у всіх регіонах країни і спільні акції: «Подаруй дітям життя» з фондом «Добровільне товариство «Милосердя» по збору коштів на лікування тяжкохворих дітей, «Я з тобою: Хоспіс Дітям» з ОФ «Здорова Азія» і «Дихай, малюк!» з благодійним фондом «Аяла».

Короткий опис статті: словник казахсько російська Відкрито безкоштовний доступ до мобільної версії казахсько-російського словника — Beeline Відкритий,безкоштовний доступ,мобільної версії,казахсько-російського,словника,Beeline

Джерело: Відкрито безкоштовний доступ до мобільної версії казахсько-російського словника — Beeline

Також ви можете прочитати