Вивчення англійської мови онлайн

17.06.2016

Вивчення англійської мови онлайн

Вивчення англійської мови онлайн

Вивчення англійської мови онлайн

У сучасному світі з’являються все нові способи навчання. Вивчення англійської online стає одним з найбільш швидко способів освіти у світі. Online курси англійської мови ідеальний вибір для тих, хто шукає гнучкий графік і інтенсивність занять. Вивчення англійської мови онлайн дозволяє займатися в будь-який час, в будь-якому місці, де є комп’ютер, підключений до мережі Інтернет. EF English First завжди йде в ногу з часом і пропонує своїм приватним і корпоративним клієнтам передові курси англійської мови онлайн.

Englishlive — передова онлайн-школа англійської мови

Наша унікальна онлайн-школа англійської мови Englishlive – це органічне поєднання перевірених методик навчання з новітніми технологіями, що робить її найбільш динамічним і зручним способом мовного навчання. У інтерактивної онлайн-школі англійської мови EF Englishlive ви зможете вчитися в будь-який зручний для вас час, 7 днів в тиждень, 24 години в добу, в будь-якому місці, де є комп’ютер, підключений до мережі Інтернет. Після успішного завершення курсу і здачі тесту ви отримаєте диплом, який стане відмінним доповненням до вашого резюме. Англійська онлайн можна вивчати двома способами:

1. В онлайн-курс Englishlive входять групові розмовні уроки в режимі реального часу з сертифікованими викладачами – носіями мови, що гарантує вивчення живої, сучасної англійської. Заняття проходять кожну годину протягом доби; ніякої броні для участі не вимагається. Теми занять змінюються щодня, а групи формуються невеликими і в залежності від рівня володіння англійською студентами. Крім того, надсилаючи у систему свій текст, протягом 48 годин ви отримуєте звіт з докладними коментарями викладача-носія мови.

Методика EF поєднує перевірені методи та новітні технології

Ми органічно поєднуємо різні підходи в навчанні для досягнення найкращого результату. Школа EF EnglishLive дає студентам можливість пройти курс англійської мови онлайн в будь-якому місці і в будь-який час. Можливо десь дистанційне навчання передбачає самостійні заняття з аудіозаписами; але не EF. Ми інвестували понад 70 млн доларів на оснащення нашої онлайн-школи найсучаснішим програмним забезпеченням, пропонують інтерактивні вправи, велика кількість мультимедіа-матеріалів і онлайн-уроки з викладачами-носіями мови в режимі реального часу. Щоб зайти в онлайн-школу EF EnglishLive, клікніть тут .

Короткий опис статті: вивчення англійської мови Вивчення англійської мови онлайн дозволяє займатися в будь-який час, в будь-якому місці, де є комп’ютер, підключений до мережі Інтернет. EF English First надає своїм студентам передові курси англійської мови онлайн. англійська мова онлайн, курси англійської мови онлайн, навчання англійської мови онлайн вивчення англійської мови онлайн

Джерело:
Вивчення англійської мови онлайн

Також ви можете прочитати