Вивчення німецької мови з нуля! Німецька онлайн безкоштовно

15.06.2016

Вивчення німецької мови з нуля!

Вирішили вивчити німецька мова. але не знаєте з чого почати? Або хочете повторити забутий у школі матеріал? Хочете займатися самостійно. Спеціально для вас були підготовлені онлайн-уроки по вивченню німецької мови.

Отже, що сайт пропонує вам для успішного вивчення німецької мови з нуля ?

В першу чергу, спеціально для початкового рівня у вигляді онлайн уроків були оформлені самовчителі по навчання німецької мови А. А. Попова для початківців та профі рівнів. Від вас не потрібно ніяких попередніх знань. Всі елементи мови видаються покроково. Найголовніше, що від вас вимагається — це бажання вивчати німецьку мову. Перший час у вас може виникнути ворожість до глухих німецьким звуків, згодом вона повністю або частково зникне. Докладно про організацію занять по вивченню німецької мови написано в перших вступних текстах. Не пропускайте їх. А виконувати вправи зовсім не складно, адже для цього є спеціальні форми для введення тексту, а також ключі з відповідями. Для перегляду відповіді наведіть мишкою на ключ: Вивчення німецької мови з нуля! Німецька онлайн безкоштовно
. Підглядати у відповідь можна тільки після того, як повністю виконайте вправу! Якщо виникнуть питання, ви можете задати їх під уроком у вигляді коментаря.

Перейти к -› списком уроків ‹- (Натисніть)

Далі або після вивчення половини онлайн уроків необхідно вивчати аудіо-матеріали. Перед тим як слухати аудіо, вам необхідно прочитати одну книжечку. Це не підручник, просто інформація, яку повинен знати кожен, хто вивчає іноземні мови. Книга розташована на сторінці з аудіо.

На жаль, матеріалів для середнього та вищого рівнів поки що немає. Єдине, що можна порекомендувати, це слухати аудіо, аудіо і ще раз аудіо, в т. ч. фільми на німецькою мовою. ну і звичайно ж практикуватися у спілкуванні, якщо є така можливість. Якщо ви володієте цікавою та корисною інформацією з вивчення німецької мови для середнього і просунутих рівнів, будь ласка, повідомте.

Напевно, ви знайшли щось цікаве на цій сторінці. Порадьте її одному! А краще розмістите посилання на цю сторінку в інтернеті, вконтакте, блозі, форумі та ін Наприклад:

Вивчення німецької мови

Короткий опис статті: німецький Вивчення іноземних мов з нуля — для тих, хто раніше не вивчав іноземну мову, але бажає вивчити його самостійно. іноземна мова, англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, турецька, українська та російська для іноземців, китайська, японська, корейська, польська, чеська, іврит, вивчення, навчання, уроки, онлайн, з нуля, самостійно, безкоштовно

Джерело: Вивчення німецької мови з нуля! Німецька онлайн безкоштовно

Також ви можете прочитати