Візуальний словник англійської мови, унікальний онлайн сервіс .

05.07.2015

Візуальний словник англійської мови

Вітаю Вас на сайті, присвяченому огляду безкоштовних онлайн сервісів Інтернет. Чи встигли Ви вже відвідати разом з Google 17 знаменитих музеїв світу. Сподіваюся, Ви дізналися багато нового, тому що до кожного експонату музею йде багато корисної пізнавальної інформації у вигляді нотаток, історичних довідок, відеороликів тощо

Я отримав на пошту дуже багато питань про те, чи можна зробити інтерфейс цього унікального онлайн сервісу російською мовою. Друзі, на жаль, немає – вся інформація поки доступна лише англійською. Однак не турбуйтеся! Для тих, хто відчуває проблеми з англійською, я сьогодні підготував хороший сервіс, який допоможе Вам опанувати цю мову.

Візуальний словник англійської мови, унікальний онлайн сервіс .

Visual Dictionary – це візуальний словник англійської мови, який «притягує погляд і збагачує розум». Він містить близько 20 тис. термінів, які розбиті за 15 основними темами: астрономія, тварини, людина, мистецтво, спорт, суспільство та ін. Даний онлайн словник містить понад 6 тис. красивих наочних ілюстрацій.

Що таке візуальний словник

Зміст візуального словника в тому, що Ви знайомитеся не тільки з написанням і вимовою слова, але і асоціюєте його з тієї чи іншої картинкою. Це значно полегшує процес запам’ятовування, тому що незнайомі іноземні слова перестають бути чимось абстрактним і непривязанным до того чи іншого предмета або дії.

Візуальний словник англійської мови, унікальний онлайн сервіс .

Давно доведено, що люди за способом сприйняття інформації поділяються на три основні групи:

  1. аудіали (пізнають через звуки)
  2. візуали (пізнають через образи)
  3. кінестетики (пізнають через фізичний контакт)

Так от, візуалів дуже важко вивчати іноземну мову, якщо вони не уявляють зв’язку слова з картинкою. Візуальний словник дозволяє прослухати кожне слово, так і побачити, як виглядає предмет, який воно позначає!

Перевага цього словника онлайн ще й у тому, що він дає детальне визначення кожного поняття, дозволяє зрозуміти його функції та значення. Це ще свого роду миниэнциклопедия.

Візуальний словник англійської мови, унікальний онлайн сервіс .

Друзі, обов’язково раджу заглянути в розділ «Games» візуального словника англійської мови. Там Ви знайдете безліч онлайн ігор для полегшення запам’ятовування незнайомих слів. Їх суть проста: дається наприклад, малюнок гриба і поняття, що позначають різні його частини. На рисунку Вам треба вказати ті частини гриба, які позначають ці поняття.

Візуальний словник англійської мови, унікальний онлайн сервіс .

Все дуже легко і невимушено, але незнайомі слова дійсно запам’ятовуються набагато простіше. Не вірите? Тоді спробуйте самі!

P. S. Рекомендую також ознайомитися з приголомшливим онлайн перекладачем .

Наостанок коротке відео про те, що українським даішникам теж непогано було б знати англійську мову, перш ніж гальмувати іноземні машини ))):

Короткий опис статті: словник англійської мови Візуальний словник — відмінний спосіб вивчити іноземну мову. З допомогою словника онлайн Ви зможете вивчити англійську набагато швидше. Розповімо про унікальний візуальний словник англійської онлайн словник сервіс

Джерело: Візуальний словник англійської мови — унікальний онлайн сервіс | Безкоштовні онлайн сервіси

Також ви можете прочитати