Вокабула, Енциклопедії, словники, довідники

15.06.2016

Природознавство, науки

Перед вами унікальний проект, завдяки якому будь-яка людина, небайдужа до розширення свого кругозору або в тій чи іншій мірі займається дослідницькою роботою зможе в одному місці, не збираючи по крихтах інформацію з численних тематичних сайтів, задовольнити свій інтерес щодо термінів і понять практично з будь-якої сфери людської життєдіяльності.

Вокабула — це масштабна онлайн-колекція енциклопедій, словників і довідників, що охоплюють відомості з усіх галузей знань.

Завдяки інтуїтивному інтерфейсу сайту ви можете швидко знаходити потрібні дані через пошук сайту, при бажанні додаючи знайдений результат в «Вибране». Вокабула надає можливість залишати коментарі під статтями, що дає корисну зворотний зв’язок, що дозволяє проектом ставати краще.

На сайті є вбудований онлайн-перекладач. Скориставшись ним, ви зможете не тільки перекласти слово з будь-якої європейської мови, але й ознайомитися з докладною словникової статті, дає вичерпні відомості про правильному прочитанні, варіативності та специфіку використання перекладеного слова.

Ми ведемо постійну роботу по додаванню іноземних мов, в перспективі плануючи охопити більшу частину наявних на сьогодні мовних груп.

Завдяки розміщеним на Вокабуле хронографа подій, ви завжди будете в курсі що припадають на конкретний день тижня історичних подій, знаменних дат і народних прикмет, що дозволить вам доповнити свої знання, розширюючи межі власної ерудиції, проявляти яку припадає, як правило, в самий несподіваний момент.

Ми підходимо до своєї роботи педантично. Всі опубліковані матеріали проходять доскональну звірку з першоджерелом. Ми гарантуємо достовірність і науковість пропонованих текстів, радо вітаючи будь-які побажання по оптимізації роботи сайту.

При створенні Вокабулы ми керувалися крилатим латинським висловом Sapienti sat — «для розумного достатньо». Досить тих інтелектуальних орієнтирів, які надають розміщені на сайті матеріали, щоб ефективно використовувати їх не тільки в робочій або навчальної діяльності, а й повсякденному житті.

Короткий опис статті: англійсько російський перекладач Енциклопедії та словники російської мови, іноземної мови. Довідкові матеріали для школярів і студентів онлайн у політиці, економіці, психології, історії Словники, енциклопедії, довідники, терміни, цитати, сонники

Джерело: Вокабула — Енциклопедії, словники, довідники

Також ви можете прочитати