Все для вихователів дитячих садків

06.07.2015

Вітаємо Вас на сайті для вихователів дитячих садків «Дошкільник.ру»!

Дошкільне виховання – один з найважливіших етапів формування особистості, а живий діалог серед захоплених однією справою – безумовна складова успіху.

Ми знаємо, як складно знайти актуальну інформацію по методології навчання, як при появі певного досвіду з’являється бажання поділитися з колегами своїми напрацюваннями та почути думки. Ми все це знаємо. І тому пропонуємо Вам інформаційний портал, де Ви можете знайти все, що може знадобитися для роботи.

Дошкільник.ру – портал для вихователів і педагогів.

Є чим поділитися з колегами? Виникла необхідність обговорити нову методику або ідею? Опублікуйте свої навчально-методичні матеріали, конспекти занять, сценарії свят та багато іншого. Ми зафіксуємо Ваше авторське право на поданий текст, а Ви зможете поділитися своїм унікальним досвідом з колегами.

Загляньте в наші розділи – ми впевнені, що Дошкільник.ру стане Вашим помічником у нелегкій справі освіти дошкільнят.

У розділі «Конспекти занять». Ви можете дізнатися, які заняття проводять Ваші колеги, або педагогам розповісти про свій вдалий досвід в реалізації нових методик.

Є питання? Хвилюють проблеми навчання дітей? Загляньте в розділ «Консультації» — цілком можливо тут Ви знайдете відповіді на свої питання.

Питання соціально-особистісного потенціалу дитини хвилюють багатьох професіоналів в системі освіти. У нас Ви можете познайомитися з останніми напрацюваннями фахівців та поділитися своїми планами та проектами. спрямованими на різнобічний розвиток індивідуальності малюків.

Дитина знайомиться з навколишнім світом через гру. беручи участь у святах і захоплюючих заходах. він вчиться існувати в різних умовах, правильно реагувати і швидко адаптуватися. Ми впевнені, що Ви приділяєте велику увагу однієї з найважливіших діяльностей дитини, а тому пропонуємо Вам познайомитися з різноманітними сценаріями, веселими іграми та цікавими вікторинами, а може бути, запропонувати щось своє.

Ми сподіваємося, що наш портал буде Вам корисний у щоденному та кропітку працю – розвитку особистості дитини. Приходьте, спілкуйтеся, діліться своїми думками та обговорювати їх з колегами – працюйте з комфортом і задоволенням!

Короткий опис статті: словник Сайт для вихователів дитячих садків вихователь

Джерело: Все для вихователів дитячих садків

Також ви можете прочитати