Всі Словники та перекладачі (пошук по брендам)______________ Інтернет

05.07.2015

Інтернет-магазин

Наша компанія є однією з провідних компаній світу в області виробництва і реалізації електронних перекладачів та програмного забезпечення,а так само одним з головних експертів з якості та рейтингах продаваних перекладачів в Росії. Ми пропонуємо до продажу тільки ті електронні перекладачі, які мають найкращі рейтинги і високу якість перекладів, навчання та ін програмного забезпечення .Перекладачі, які не відповідають необхідній якості перекладів. навчання, мають невизначений походження, на нашому сайті НЕ продаються.

Купити електронний словник! Кишеньковий перекладач!

Вітаємо Вас на нашому сайті! Компанія«BRM» — є офіційним дистриб’ютором Американських компанії BRM Corp. і Ectaco, Inc. займається оптово-роздрібним продажем перекладачів різних виробників.Тільки ми — справжні професіонали в області електронних перекладачів, навчання мовам. Підберемо або скомпонуємо перекладач за Вашим індивідуальним замовленням.

Увага. Наша компанія є однією з провідних компаній світу в області виробництва і реалізації електронних перекладачів та програмного забезпечення,а так само одним з головних експертів з якості та рейтингах продаваних перекладачів в Росії. Ми пропонуємо до продажу тільки ті електронні перекладачі, які мають найкращі рейтинги і високу якість перекладів, навчання та ін програмного забезпечення .Перекладачі, які не відповідають необхідній якості перекладів. навчання і мають невизначений походження, на нашому сайті НЕ продаються.

На нашому сайті представлені всі види брендів словників і перекладачів, призначених для російського споживача. Останнім часом з’явилися підробки і контрафакт під іншими брендами, виготовлені невідомими китайськими виробниками, які мають низькоякісне програмне забезпечення і виготовлені з неякісних матеріалів, в слідстві чого швидко виходять з ладу. Настійно рекомендуємо не купувати словники і перекладачі сумнівних брендів!

Суперновинка! Останнє досягнення науки — мовець електронний перекладач і вчитель мови. Подивитися презентацію BRM Electronics STX5 Multi (натисніть на білий трикутник у лівому нижньому куті відеоролика)

Кращі електронні перекладачі серії BRM Electronics STX поставляються в різних комплектаціях:

Якщо Вас цікавить англійська мова та голосовий переклад з російської на англійську і навпаки без інтернету, то наша компанія може Вам запропонувати електронний перекладач

Якщо Вас цікавить голосовий переклад без інтернету на європейські мови (англійська, іспанська, німецька, французька, португальська, голландська, італійська) без інтернету, то наша компанія може Вам запропонувати електронний перекладач

Якщо Ви часто працюєте з перекладами текстів, переводите багато документів з російської на іноземні мови і навпаки, раджу Вам звернути увагу на перекладачі BRM Electronics серії Elite Дана серія перекладачів моделі BRM Electronics оснащена ручкою-сканером. яка дозволить Вам сканувати друкований текст на книгах, документах, квитки, меню та ін перекладач і переводити відсканований текст з іноземної мови на російську і навпаки.

Увага. Вперше в світі компанія BRM corp. домоглася того, що на перекладачах серії тепер можна розмовляти в режимі вільного діалогу з російської на англійський, іспанський, німецький, французький, італійський,португальський, голландський, а також японська, корейська, китайська мови і назад БЕЗ підключення мережі ІНТЕРНЕТ. Можливість переводити в режимі діалогу 11 мов — можуть тільки перекладачі BRM Electronics серії multi.

Перекладач має найвищу якість перекладу і озвучки не имееющее аналогів у світі!

BRM Electronics найкращий помічник у подорожі. Переклад з голосу в голос синхронно на 64 мови при підключенні до інтернету, використовуючи 3g або WI-FI з’єднання. Спілкуйтеся з іноземцями не знаючи мов. Вихід в інтернет. Можливість установки додаткових програм перекладів тексту офф-лайн (без інтернету) понад 50 мов.

Перекладачі BRM також оснащені функцією Talkback для сліпих і плоховидящих.

Так само наша компанія пропонує встановити Пакет Програм на Ваш пристрій.Ціна залежить від кількості програм.Подробиці можна дізнатися за телефоном 88005050391.

Тепер вам не знадобиться сканер для перекладу тексту. Просто беріть Перекладач Multilux 2 з собою і фотографуйте зацікавив вас текст на іноземній мові, щоб отримати переклад на російську мову.

Увійдіть у додаток «Перекладач», змініть напрямок перекладу, натисніть значок фотокамери, наведіть на текст і сфотографуйте його. Виділіть пальцем прямо на екрані зацікавив вас текст і почекайте. Переклад прийде на екран через кілька секунд.Переклад тексту фотографуванням доступний в програмі «Перекладач» без підключення до мережі інтернет.

Короткий огляд перекладачів Ectaco :

1.Перекладачі серії multilux2N — електронний перекладач з голосу без інтернету і навчають з російської на один з іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська, італійський, польський, португальський. При підключенні до мережі інтернет переводять з голосу на 64 мови в режимі діалогу в обидві сторони .Тисни сюди щоб подивитися

2.Перекладачі серії800, 900 — переводять з голосу без інтернету до 15тыс.фраз іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська, іврит, фінська, турецька,вірменський, китайську і навчають цим же мовам.Тисни сюди щоб подивитися

3.Перекладач К12 — навчає і переводить з голосу без інтернету до 15 тис. фраз англійської мови. Має спеціальний екран. запобігає втому очей.Тисни сюди щоб подивитися

Купити кишеньковий перекладач!

Купуючи у нас, Ви отримуєте :

1.Повну консультацію до та після покупки;

2. При покупці нашої продукції ми закріплюємо за Вами персонального менеджера для подальшої консультації по телефону.

3.Ставимо Вас на обслуговування і надаємо надалі безкоштовно оновлення;

4. Ви захищені від підробок і контрафакту.

5. Найнижчу ціну в Росії з урахуванням всіх подарунків і знижок;

Телефонуйте. 8 800 505 03 91 (Дзвінок по Росії безкоштовний) з 8:00 до 22:00! Наші фахівці нададуть Вам повну консультацію. Також Ви можете оформити замовлення на нашому сайті, після чого ми зв’яжемося з Вами для обговорення всіх деталей. Можливий виїзд фахівця!

Гарантійний ремонт продукції ми виконуємо тільки у пристроїв, куплених в наших магазинах. Гарантійний термін на пристрої, куплені в нашому магазині 12 місяців, на програмне забезпечення 2 роки.

Доставка по Москві і Санкт-Петербургу безкоштовно. Здійснюємо доставку по Москві і області, а також по регіонах.

Ви можете відвідати наші офіси, де наші кваліфіковані фахівці продемонструють Вам, що цікавлять Вас. навчать користуватися ними. а також будуть здійснювати технічну підтримку після покупки.

Купити електронний перекладач легко — робіть замовлення на сайті цілодобово або телефонуйте до нас 8 800 5050391 (дзвінок по Росії безкоштовний)!Оплатити в офісах Ви можете готівкою або банківською картою.

Електронний голосовий перекладач купити у Москві-Наш адресу :

Москва:,вул. Рязанський проспект, д. 22, корп. 2, офіс 502, поверх 5.

15 хв. пішки від м. Рязанський проспект.

Електронний перекладач купити в Спб:

Санкт-Петербург :м. Новочеркаська, вул. Пугачова д. 7, офіс 123, 2 поверх.Будь ласка, перед відвідуванням попередньо телефонуйте!

Короткий опис статті: китайський словник Всі Словники та перекладачі (пошук по брендам)______________ Електронні перекладачі та електронні книги інтернет-магазин — Компанія Эктако-Ру Всі Словники та перекладачі (пошук по брендам)______________ електронний перекладач BRM,

Джерело: Всі Словники та перекладачі (пошук по брендам)______________ Інтернет-магазин — Електронні перекладачі та електронні книги

Також ви можете прочитати