Як швидко і легко вивчити іспанську мову (особистий досвід)

20.02.2017

Як швидко і легко вивчити іспанську мову (особистий досвід)

  • 07 червня 2014
  • Автор: Шеболдасик

На якій мові говорять в Мексиці? Чому при подорожі по Мексиці англійська мова може не тільки не допомогти, але й завадити? Як швидко і досить легко освоїти базовий іспанська мова? Постараюся в цій статті дати відповіді на ці та інші питання.

Який мова в Мексиці?

Думаєте, в будь-якій країні можна спокійно подорожувати і відчувати себе комфортно, якщо знаєте англійську мову? Відкрию секрет: якщо ви збираєтеся в Мексику, англійська не допоможе!

Як же так? Яку мову в Мексиці? — запитаєте ви. Відповідаю: іспанська. Так-так, дякую іспанським конкістадорам.

Невже мексиканці зовсім не говорять по-англійськи? Досить рідко можна зустріти такий цінний екземпляр. Можливо, зовсім туристичних зонах, типу Канкун (куди ми ще не доїхали), ситуація трохи краще, але я б сильно на це не розраховувала. За чотири місяці подорожі по Мексиці нам з Андрюсиксом зустрілося буквально кілька людей, хоч якось изъясняющихся на инглише (їх можна по пальцях перерахувати, можливо, навіть однієї руки вистачить).

Вся сіль в тому, що англійський може не тільки не допомогти вам в Мексиці, але ще й зіграти злий жарт. Виявляється, мексиканці не люблять англійську мову рівно також, як недолюблюють своїх північних сусідів, на цьому чудовому мовою говорять. Трапляється, що навіть знаючи англійську, мексиканець принципово не хоче нею розмовляти. Може не відповісти вам на запитання, поставлене по-англійськи, зробивши вигляд, що абсолютно нічого не розуміє чи буде спілкуватися зовсім неохоче й не дуже дружелюбно. Зате варто тільки вимовити пару слів по-іспанськи, як вам готові все показати і розповісти.

Так що, друзі мої, іспанська!

Як швидко і легко вивчити іспанську мову (особистий досвід)

Головне, щоб була мета

І що ж тепер робити? Як їхати в Мексику? Освоювати хоча б основи іспанської мови. Саме так я і вирішила, коли ми надумали з Андрюсиксом відправитися в довгий мексиканське подорож. Ситуація полегшувалася тим, що іспанський мені дуже подобався і був цікавий.

А тут ще конкретна очевидна мета з’явилася. Адже набагато легше йти вперед, коли там тебе чекає нагорода. Усім нам потрібна мотивація.

Так що, якщо у вас є бажання відчувати себе комфортно в чудовій країні Мексиці, ставте собі мета — познайомитися ближче з місцевим мовою і заговорити на ньому.

Як швидко і легко вивчити іспанську мову (особистий досвід)

Іспанська — легко і швидко

Ура! Зібралися ви в Мексику, час до поїздки ще є (думаю, що такі далекі подорожі все більш або менш заздалегідь планують). Резонне питання — як швидко, так ще і легко вивчити іспанську? Відразу скажу, що секрету а-ля «ввечері захотів, вранці прокинувся і заговорив на іспанському» я не знаю. Особисто я цим питанням переймалася приблизно за три місяці до поїздки. Ці три місяці я активно займалася мовою. Так що сказати, що зовсім вже легко мені дався іспанська, не можу. Попрацювати доведеться і вам. Натомість, вважаю, що три місяці — термін досить короткий.

Що дуже радує? Те, що іспанська (особливо мексиканський його варіант) вважається досить легким мовою. По-перше, вимова дуже схоже на наше рідне, немає тут французького «ррр» (ну, ви зрозуміли, про що я ), ні англійської «ррр», теж для нас вельми незвичного. По-друге, в іспанській мові слова чуються, так і пишуться, як пишуться, так і читаються. Пару-трійку правил запам’ятати доведеться, але мінімум винятків.

Переходимо до найцікавішого: як я вчила мову? Іспанська я вчила в режимі online за допомогою сайту Лайвмока (Ravelry) .

Подякувати за корисну інформацію

Короткий опис статті: іспанська мова з нуля Самостійне вивчення іспанської мови за допомогою сайту Ravelry – особистий досвід.

Джерело: Як швидко і легко вивчити іспанську мову (особистий досвід)

Також ви можете прочитати