Як вивчити англійську мову…або де ти мотивація?

15.06.2016

Як вивчити англійську мову. чи де ти мотивація?

Як вивчити англійську мову…або де ти мотивація?
Що потрібно, щоб вивчити англійську мову?

Це питання є найбільш часто задається на форумах, в школах, чатах і т. д. І більшість відповідей на це питання цілком адекватні. Ну, наприклад, хтось порадить знайти хорошу школу іноземних мов або досвідченого репетитора. Якщо ви збираєтеся зайнятися самонавчанням, то порадять хороші книги, сайти, довідники. І ви почнете втілювати ці рекомендації в життя, пройде час, а далі…..а далі можливі два шляхи. Ви навчитеся дійсно англійської, при цьому не має значення, який метод ви вибрали, може, це було самонавчання або навчання в школі, головне ви досягнете результату. Другий шлях – це розчарування, втрата ентузіазму і думки про те, що це було даремно витраченим часом. Відразу скажу, другий шлях – трапляється набагато частіше першого. Чому таке відбувається. А найголовніше, як цього уникнути ?

Відповідь я знайшов, як не дивно на сайтах американських інфо-бізнесменів. Насправді я не маю глибоких почуттів до такого роду людям. Просто тому, що завжди вважав їх торгашами, які мають на меті впарити мені який-небудь диск з отаким «диво» методом вивчення англійської мови, який насправді, нічого нового мені не дасть. Але несподівано для себе, я усвідомив, що мене дуже зачепила стаття одного такого бізнесмена. І його формула була надзвичайно проста, вона складалася всього з двох фраз: Мотивація і Відповідальність .

Саме тоді, я зрозумів, що вивчати англійську мову — це не означає накупити книг, записатися до школи або піти до репетитора. Знаєте, яка кількість людей робили це? Чим це закінчилося. згадайте про другий шлях.

Як вивчити англійську мову…або де ти мотивація?
Що потрібно, щоб вивчити англійську мову?

Ви повинні змінити ваше життя – робити божевільні речі (тільки не перегинайте палицю), говорити з самим собою англійською, витрачати час на читання книг вголос, вникати в граматику, співати англійською (до речі це дуже дієвий спосіб запам’ятовувати нові слова), спілкуватися по скайпу з такими ж, як ви. І для того, щоб робити ці речі, і робити їх регулярно, ви повинні любити робити їх! Це дуже важливо, це не повинно обтяжувати вас, бути ношею, яку потрібно зробити для галочки і потім зненавидіти себе за це. Ви повинні мотивувати себе, а значить поставити мету! Якщо немає мети, то немає і руху. Зрозумійте для чого ви вчите англійську? Це допоможе вам просунутися в роботі або ви збираєтеся емігрувати, а може, хочете поїхати у відпустку і не просто відпочити на пляжі, але і поспілкуватися з місцевими жителями, зрозуміти їх культуру і т. д.

І як тільки з’явиться мета, з’явиться і мотивація!

А тепер найважливіший аспект —це відповідальність. Ви повинні зрозуміти наступне, якщо ви почнете вивчати англійську мову, то у вас є два шляхи: вивчити його або потерпіти невдачу і коли ви візьмете на себе відповідальність, ви зрозумієте, що:

1) Який шлях обрати, вирішувати вам і тільки вам, і ніхто за вас цього не вирішить!

2) Ви вирішили вивчати англійську усвідомлено, і це означає, що в разі невдачі – звинувачувати ви зможете тільки себе.

3) Думки типу я не такий розумний, у мене немає грошей на репетитора – це дурні виправдання, той, хто хоче, завжди знайде спосіб, а хто не хоче – виправдання.

4) Наше життя така коротка штука, що сидіти і чекати, що прийде якийсь довгоочікуваний момент і ви вивчите англійську і зможете говорити легко і швидко – нерозумно. Цього не буде! Ви повинні працювати, дуже важко, не давати собі послаблень. Якщо подивитися біографію всіх великих людей, то ви зрозумієте, що вони стали такими тому, що тяжко працювали і вірили в те, що роблять.

Сподіваюся, що моя спроба донести до вас, що тільки ви здатні мотивувати себе вивчити англійську мову, допоможе вам. Все залежить від ВАС! Саме тому, коли задаєте собі питання – «чи Можу я вивчити англійську мову», завжди відповідайте на нього – «Все в моїх руках «!

Короткий опис статті: як вивчити англійську Як вивчити англійську мову — швидкі способи вивчення англійської мови. З чого почати вивчення англійської мови як вивчити англійську мову, способи вивчення англійської мови, з чого почати вивчення англійської мови, як вчити англійську мову

Джерело: Як вивчити англійську мову…або де ти мотивація?

Також ви можете прочитати