Як вивчити англійську мову самостійно і швидко? . Educentre.info

20.02.2017

(ВІДЕО) Як можна вивчити англійську мову швидко з нуля?

Якщо Ви догляньте це відео до кінця, у Вас буде робоча, перевірена стратегія, як швидко вивчити англійську мову, не виходячи з дому — так, як це зробила я .

1) Відвідайте безкоштовний вебінар Наташі Купер. якщо хочете працювати тільки з експертами англиского мови>>

Якщо Ви хочете стартувати максимально швидко. то Вам треба зараз зробити ці 2 критично важливих кроки :

КРОК №1 — Скайп репетитор

Як вивчити англійську мову самостійно і швидко? . Educentre.info
Почніть займатися англійськоюз репетитором по скайпу як можна швидше. Це сильно полегшить Вам весь шлях вивчення англійської.

Як вивчити англійську мову самостійно і швидко? . Educentre.info
Як вивчити англійську мову самостійно і швидко? . Educentre.info

Вивчення англійської мови через скайп прискорює весь процес у десятки разів… Тому забирайте Ваш перший безкоштовний урок англійської з нашим репетитором Ганна Підгірна тут ще сьогодні.

Крок №2 — безкоштовний вебінар від Наташі Купер

Підпишіться на безкоштовну розсилку від Наташі Купер. 12 кроків до вільного англійської забезпечать Вас абсолютно всією інформацією, яка допоможе Вам правильно стартувати у вивченні англійської мови:

будь Ласка, дайте відповідь тут в коментарях на питання: «Яка Ваша особиста головна причина, по якій Ви хотіли б вивчити англійську мову в короткий термін?»

Перевірені поради, як швидко вивчити англійську мову:

Порада № 1. Поставте для себе конкретну мету

Ви задавалися питанням: а для чого і навіщо. власне кажучи, я хочу вивчити англійську? Адже просто так ніхто його вчити не буде. Хтось бажає дивитися фільми в оригіналі англійською мовою, комусь цей міжнародний мову потрібен для роботи і просування в кар’єрі, хтось обожнює подорожувати і хоче вивчити англійську мову для туристів.

Є такі люди,яким потрібна англійська для еміграції, які хочуть переїхати на постійне місце проживання в англомовну країну. А є такі, у кого живуть родичі закордоном. Хтось хоче вивчити економічний, юридичний, ділова англійська.

При цьому кожен бажає «перемогти» це мова, не вмираючи від нудьги, без зубріння, швидко і якісно. Адже англійська мова-це просто засіб до досягнення мети, він не є самоціль! Тобто зрозумійте, в самому початку просто потрібно зрозуміти, для чого Вам потрібен цю мову.

Якщо Ви, наприклад, хочете скласти міжнародний іспит з англійської мови, відзначте це Вашою головною дороговказною зіркою.

І, щоб це не було просто словами, візьміть листок паперу прямо зараз і напишіть по прикладу наступну візуалізацію мети. Це буде самий ідеальний і в той же час цікавий крок для старту.

Варто відзначити, що вона повинна бути відзначена. як вже доконане подія, як підсумок Вашої наполегливої роботи: « Сьогодні 25 липня 2015 року. Я ______________________________(доконана мета. Наприклад, я отримала результати іспиту тільки що) Я чітко розумію і бачу. що я здав/ла цей іспит. Я зараз тримаю результати іспити в руках(тут має бути доказ досягнутої мети) __________________________(Ваші позитивні емоції) Наприклад, я настільки щасливий/ва. що я добився/лась бажаного, що хочеться закричати з радості. Я дуже пишаюся собою, що я це зміг/гла це зробити.»

Короткий опис статті: вивчення англійської мови аудіо скачати безкоштовно Можливе вивчення англійської мови самостійно і швидко, не виходячи з дому, а головне з нуля і без вчителя? Хм… не зовсім..

Джерело: Як вивчити англійську мову самостійно і швидко? | Educentre.info

Також ви можете прочитати