Як вивчити англійську самому будинку раз і назавжди

15.06.2016

Новини

Поспішайте. Грандіозна акція.

10.05.2016

Поспішайте. Грандіозна травнева акція.

Хай буде мирН. НайденоваПусть кулемети не строчать,І грізні гармати мовчать,Хай в небі не клубочиться.

Топ-7 статей

Перебуваючи на межі осені і зими, життя і смерті, Хелловін — це час свята і забобони. Прийнято вважати, що це.

Щоб запам’ятовувати багатозначні числа, потрібно замінити цифри певними літерами. Таким чином Ви зможете отримати конкретні відповідності. Зараз.

Згадайте, як Ви в уроці 22 вчилися запам’ятовувати англомовні імена. Сьогодні вже будемо пов’язувати їх з особами. Для цього ми використовуємо своє.

26.03.2015

Сьогодні на уроці ми розглянемо дуже важливий момент — це правильне звернення до носіїв англійської мови і вимова їх імен. Можливо, Ви були.

19.03.2015

Отже, Ви вже оцінили наскільки дієва ця методика тренування пам’яті та до того ж ще й поділитися з другом, я сподіваюся! Також Ви оволоділи.

09.03.2015

Отже, як Ваші успіхи в пошуку партнера в тренуванні пам’яті і навчання його/її. Коли Ваш партнер познайомиться ближче з методикою в.

07.02.2015

Можна легко перевірити, як Ви справляєтеся з числовими символами, саме коли Ви тренуєтеся з партнером. Я маю на увазі, коли Ви намагаєтеся щось.

Як правильно вчити англійську мову!

Мені дуже часто задають один і той же питання «Як вивчити англійську мову?» Це найголовніше питання перед тим, як безпосередньо приступити до його вивчення.

Я постараюся дуже п росто і, головне, дохідливо пояснити. як же все-таки правильно вчити англійську мову, а також розвіяти деякі міфи, які створені лише в рекламних цілях, щоб залучити Вас в конкретну мовну школу або центр.

Отже, з чого складається англійська мова — з речень, а з чого складається англійські пропозиції — Ви, звичайно, скажете з слів. Це абсолютно правильно! Але… тут є одне «але». При першому згадуванні слів, більшість людей відразу побіжать за словником чи модної новомодної програмою і почнуть зубрити слова. Тут вже методик навалом! Багато хто думає, що потрібно лише вивчити n-ное кількість слів і все — круті англійці!

Тому давайте розглянемо, як же насправді Ваш мозок сприймає такий спосіб вивчення.

Він (мозок) бачить список слів по-російськи і по-англійськи, як у таблиці, а коли Вам потрібно побудувати речення — відбувається наступне:

У мене є два друга, які граю в теніс.

Переводимо дослівно без всяких правил. Виходить:

In me is two friend which play in tennis.

Це реальний переклад, який я взяла з життя. Англійці будуть сміятися довго, тому що вони чують наступне:

В мені два друг який грати в теніс.

Припустимо, що Ви знаєте вираження «I have» — «У мене є» чи «Я маю» це одне і те ж. Все одно, погодьтеся смішно. Ви ж самі неодноразово сміялися над іноземцями, які намагалися говорити англійською. Це речення правильно потрібно перевести було б так:

I have two friends who play tennis.

Тому й існують правила для побудови саме англійських предложени ї. а не їх жалюгідних подоб! Кожному з нас хочеться до себе шанобливого ставлення з боку будь-якої людини, а особливо іноземця, коли говоримо з ним англійською! Погодьтеся!, А не червоніти, заїкатися і бачити прихований сміх. Так це ще простий приклад, а якщо почнемо ще ускладнювати пропозиції? Тут і образити можна.

Повірте, логіка англійської мови набагато простіше, ніж російської. Якщо один раз зрозуміти, як саме будувати англійські пропозиції, то це вже буде назавжди! А зазубрені слова і вирази дуже швидко вивітряться з голови, як ті вірші, які ми всі вчили в дитинстві. Звичайно, дещо залишиться, але цього буде недостатньо для спілкування. В такому разі, слова лежать мертвим вантажем, Ви соромитеся говорити, тому що Ви не знаєте, як правильно побудувати речення і висловити свої думки, а мозок просто з часом отсевает незатребувану інформацію за непотрібністю.

Тому відразу перейдемо до правильного вивчення англійської мови.

  • По-перше. Ви повинні хотіти його вивчити. При бажанні можна все. Погодьтеся! Якщо у Вас немає часу або збираєтеся вивчати його тиждень через тиждень, або витрачати 1 годину на тиждень. Моя порада — не витрачайте Ваш дорогоцінний час і, звичайно, гроші. Ви знайдете, куди його витратити з більшою користю.
  • По-друге. побудуйте чіткий графік навчання, що Ваш мозок працював на максимум, наприклад, 2 рази в тиждень або краще 3 рази в тиждень по 1-2 години, більше поки не варто, щоб Ваш мозок поступово починав розвивати пам’ять і запам’ятовувати потрібну інформацію. Т. к. мозок-не комп’ютер і якщо його перевантажити, то він втомиться, і незабаром Ви кинете цю затію, або ще гірше — вирішите «це не для мене». Звичайно, психологія нашого російського людини — «Хочу все і відразу!». Але для нашого мозку це неможливо. Тільки незначна кількість геніальних людей здатні все запам’ятовувати.
  • В-третіх. вивчати мову чітко по системі, використовуючи всі ресурси і можливості нашого людського мозку. Ось тоді все вийде.

Тепер детальніше про цю систему:

Наш мозок запам’ятовує будь-яку інформацію, логічно побудовану від простого до складного, якщо хаос — запихає кудись дуже далеко, і боїться чіпати. Наприклад, візьмемо наш балкон або гараж. У багатьох людей, чого там тільки немає. Часом і сам не знаєш що там лежить, так і в нашій голові, якщо не по поличках. А якщо там порядок і в потрібній коробці, то мозок знаходить те, що потрібно в потрібний момент, нехай спочатку повільно, а потім, з практикою, все швидше і швидше.

Так як вивчити англійську мову, з-за того, що алгоритм роботи будь-якого мозку однаковий, і щоб правильно з ним працювати і розігнати його на максимум — треба задіяти всі його ресурси — слух, мова, зір, логіку, що і зводить все в пам’яті. І саме тому в систему повинні входити:

базові слова. беремо спочатку трохи і з допомогою базових перших правил, а це і є …

граматика. будуємо перші дуже прості речення. Закріплюємо все на вправах, таким чином незліченним повторенням Ви запам’ятовуєте і правила, і слова автоматично, непомітно для себе.

читання. Потім пробуємо читати легкий базовий текст, наприклад, «хто я» і «що я роблю кожен день» з цими новими словами. Пишемо схожий текст про себе за аналогією.

аудіювання. Тепер вже слухаємо цей текст або діалог і вчимося розрізняти на слух ці ж нові слова у правильно побудованих реченнях. Т. к. грубо кажучи, слух — це та ж м’яз, яку потрібно тренувати.

говоріння. І, нарешті, об’єднуємо всі отримані навички на практиці, що, відповідно, прискорить і закріпить всі ваші знання. Тільки практикою живого спілкування Ви навчитеся говорити вільно!

Але, якщо Ви отр абатываете тільки один пункт або пропускає хоча б один, то все валиться і Ви ніколи не вивчіть англійську мову.

Тому ще раз повторюся наскільки важливо дотримуватися всього комплексу: слухати, писати, читати, робити граматичні вправи і, нарешті, застосовувати всі на практиці — говорити! Ось тоді Ви дійсно заговорить англійською мовою.

А час його навчання вже залежить від мети, яку Ви переслідуєте — для подорожі, навчання, роботи і т. д. — це все різний обсяг слів, часу навчання і граматики.

Отже, якщо йти по системі і поступово тренувати, і задіяти всі можливості Вашого мозку на максимум, тоді процес навчання англійській мові принесе Вам радість і захопить Вас, що Ви навіть не помітите, як слова самі собою запам’ятовуватись, а Ви заговорите і без якихось новомодних методик. Дуже сподіваюся, я відповіла на Ваше запитання, до ак вивчити англійську мову.

з повагою,

Тетяна Ференец-Шаргаровская

автор і координатор проекту

Короткий опис статті: як вивчити англійську Як вчити англійську мову самому онлайн раз і назавжди в стислі терміни без втрати Часу і Грошей ? Порада від автора проекту ISchool of English Тетяна Ференец-Шаргаровской Як вивчити англійську, вивчити англійську, вивчити англійську мову, як вивчити англійську, вивчати англійську, вчу англійську

Джерело: Як вивчити англійську самому будинку раз і назавжди

Також ви можете прочитати