Як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013 . КомпАс

20.02.2017

Як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013

Як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013 . КомпАс

Головна > Програми > Як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013

19.02.2014 // Ірина

Як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013 . КомпАс
Багато користувачів, які поставили на свій комп’ютер пакет Microsoft Office 2013, були неприємно здивовані відсутністю в ньому полюбилася всім програми Диспетчер малюнків або Microsoft Office Picture Manager.

Як не дивно, але розробники чомусь відмовилися від цього чудового редактора зображень в новому Офісі.

Проте, багато хто з нас з таким станом справ миритися не бажають, хочуть і далі працювати з MS Picture Manager.

Як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013?

Пропоную випробуваний на практиці варіант.

Спочатку встановила Office 2013 (тут-то і виявилася неприємність з відсутністю програмки Диспетчер малюнків). Перевстановлювати мені, зрозуміло, нічого не хотілося. Відправившись на офіційний сайт Microsoft update, знайшла безкоштовну програму SharePoint Designer 2010. У версії 2013 року потрібний нам Microsoft Office Picture Manager відсутня. Це візуальний редактор. З його допомогою створюються web-сторінки і навіть сайти. Деякі стверджують, що можна і більш ранні версії використовувати – 2007, 2003.

Ось посилання для скачування:

до Речі, не забудьте перед завантаженням вибрати російську мову.

Далі приступаємо до установки. У першому ж вікні вибираємо і натискаємо кнопку «Настройка».

Як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013 . КомпАс
У наступному вікні нам потрібно вирішити, що потрібно встановлювати на комп’ютер, а що не потрібно. Якщо компонент не потрібен, натискаємо поряд з його назвою маленький чорний трикутник.

З’явиться випадаючий список можливий дій. Не хочете ставити компонент – тисніть на значок жорсткого диска, перекреслена червоним хрестиком – «Компонент недоступний». Хочете залишити, тобто встановити – вибираєте картинку жорсткого диска з написом «Запускати з мого комп’ютера». В даному випадку сам візуальний редактор у мене вже встановлений. Тому вибираю тільки Диспетчер малюнків.

По завершенні установки перевіряємо меню Пуск.

І відкриваємо Microsoft Office Picture Manager.

Все, можна користуватися улюбленим Диспетчером малюнків як колись!

Вважаєте цю інформацію на блозі КомпАс корисною для себе, вона може стати в нагоді і вашим знайомим, рідним, поділіться нею, натиснувши кнопки соціальних мереж.

Поділіться в коментарях своїм досвідом вирішення проблеми як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013, задавайте питання в разі труднощів.

Короткий опис статті: proling office office 2013 Користувачі, що використовують на комп’ютері Microsoft Office 2013 помітили відсутність у ньому вподобаної багатьом програми для роботи з зображеннями Microsoft диспетчер малюнків,picture manager

Джерело: Як встановити Picture Manager в Microsoft Office 2013 | КомпАс

Також ви можете прочитати