Завантажити кращі оффлайн-перекладачі для Android

20.02.2017

Огляд оффлайн-перекладачів для Android

Сьогодні все більше користувачів вибирають для себе мобільні перекладачі, адже куди зручніше використовувати смартфон для швидких переказів, тим більше що деякі програми мають функції словника і розмовника, причому навіть в оффлайн-режимі. Тому ми пропонуємо вам огляд найбільш кращих оффлайн перекладачів для Android.

Завантажити кращі оффлайн-перекладачі для Android

Відразу скажу, що це один з найкращих перекладачів для мобільних пристроїв, який до того ж відмінно працює в оффлайн режимі, але для цього вам потрібно заздалегідь завантажити словники. Це дозволить вам не просто перекладати слова, а відразу цілі тексти, СМС, веб-сторінки. Є функція прослуховування готового перекладу і голосового введення тексту.

При бажанні ви також можете завантажити розмовник Translate.ru з набором виразів, які характерні для певних ситуацій. Але для цієї функції вам все ж знадобиться підключення до інтернету. Втім, навіть стандартного набору функцій оффлайн-перекладу вистачить на всі випадки. Додаток навіть зберігає останні 20 переведених запитів, може їх відтворити без інтернету, є довідка з граматики, транскрипції та вимові.

Завантажити кращі оффлайн-перекладачі для Android

Це також один з найпопулярніших оффлайн словників-перекладачів. Ви повинні просто завантажити потрібні вам словники з доступних – 56 словників на 27 мовах. Примітно, що ці словники складені провідними видавництвами. Без проблем ви можете надиктувати словником свій текст, моментально дізнатися розширений переклад певного слова або фрази. Якщо вам не вистачає стандартних словників, тобто понад 200 платних словників. Є у Lingvo Dictionaries навіть така можливість, як фотоперевод – сфотографуйте потрібний текст у гарному якості, імпортувати в додаток і ви отримаєте автоматичний переклад. Функціональність програми вражає, як і її простий інтерфейс.

Завантажити кращі оффлайн-перекладачі для Android

Це повністю офлайновий перекладач для роботи виключно з двома мовами – російською та англійською. Інтерфейс простий, як у попередньої програми для перекладу фрази ви повинні ввести її в спеціальну рядок-поле. Ви крім самого перекладу побачите також транскрипцію слів і кілька варіантів перекладу. Додатково можна змінити розмір шрифту, скопіювати потрібний перекладений текст в буфер обміну. Для довідки — Dict Big EN-RU це словник з 55 000 словами для перекладу з російської на англійську і з 200 000 словами при перекладі з англійської на російську.

Поки що цей перекладач доступний як ексклюзив для Android. Щоб почати переклад, ви повинні запустити програму і вибрати пункт «оффлайн перекладач» і завантажити потрібні мовні пакети – якщо вам потрібен російсько-англійський переклад, то потрібні пакети російської та англійської мов. Але тут є одне уточнення – оффлайн переклад не буде настільки точним, як онлайн. На даний момент ви можете завантажити більше 60 мовних пакетів.

Це додаток вже має у своєму запасі понад 25 000 слів і кілька основних словників. Додаток підтримує голосовий введення і пошук по голосовій команді, озвучування перекладеного тексту для вивчення правильної вимови, що буде гарним помічником для тих, хто вивчає англійську мову. Тут же ви знайдете список правильних і неправильних дієслів, статті з граматики.

Короткий опис статті: онлайн транскрипція українських слів Буває, що вам потрібно зробити переклад тексту або фрази з англійської на російську, однак у вас немає мобільного інтернету на телефоні. Виручити можуть лише оффлайн перекладачі для Android,

Джерело: Завантажити кращі оффлайн-перекладачі для Android

Також ви можете прочитати