Завантажити торрент Англо-російський, російсько-англійський мовець словник 3.

11.07.2015

Завантажити Англо-російський — російсько-англійський мовець словник 3.54 / [2005, Словники] — торрент

Англо-російський — російсько-англійський мовець словник 3.54

Завантажити торрент Англо-російський, російсько-англійський мовець словник 3.
Рік випуску: 2005

Розробник: Intense

www.intense.ru/

Мова інтерфейсу: Російська+англійська

Платформа: Windows 98, Me, NT, 2000, XP

Системні вимоги: Процесор Pentium/AMD/Celeron, 32 Мб оперативної пам’яті, відеоадаптер SVGA, 800х600, вільне місце на ЖД 80 Мб

Опис: Даний продукт включає в себе англо-російський/російсько-англійський мовець словник Collins і системи унікальних вправ для запам’ятовування нових слів «Тир і Кросворди». Програма призначена як для тих, хто вивчає англійську мову, так і для тих, хто використовує його на роботі або у повсякденному спілкуванні. Тепер у вас завжди під рукою прекрасний словник з зручною системою управління, а новітні технології дозволять швидко збільшити ваш словниковий запас в легкій і захоплюючій формі. Мовець словник і навчальні вправи складають єдину і дуже ефективну систему вивчення лексики англійської мови.

Мовець словник: Обсяг словника — понад 80.000 слів і фраз, більше 120.000 перекладів. Режим швидкого пошуку дозволяє по декількох перших буквах моментально знайти потрібне слово (без необхідності вводити слово). Усі скорочення та абревіатури, що використовуються в словнику, розшифровуються у спливаючих підказок при наведенні покажчика миші. Словник є повністю гипертекстовым, тобто натиснувши на будь-яке слово у словниковій статті ви перейдете на визначення цього слова, а потім зможете повернутися назад. Всі заголовки словникових статей озвучені професійними дикторами — носіями мови, завдяки чому Ви можете не тільки прослухати правильну вимову кожного слова, але навіть потренувати свою власну мову за допомогою Аудиотренажера. Словник може бути використаний як для перекладу окремих слів, так і будь-яких текстів необмеженого розміру. Програма підтримує копіювання даних через системний буфер обміну (Clipboard), а також методом перетаскування (drag-and-drop).

Якщо у словник копіюється або перетягується текст, що містить більше одного слова, цей текст поміщається в спеціальну область в нижній частині робочого вікна, що відкривається автоматично. За текстом можна переміщатися, використовуючи смуги прокрутки і вибираючи потрібне слово натисканням миші або клавіатури. Виділене слово шукається у словнику і поміщається в рядок швидкого пошуку, що дає можливість редагувати слово для пошуку його різних форм. Заголовок будь словникової статті можна занести в Блокнот — спеціальну область в правій частині робочого вікна. Блокнот можна використовувати як набір закладок для швидкого переміщення до потрібного слова. Рекомендується заносити в нього важко запам’ятовуються або нові слова, щоб заощадити час на їх повторного пошуку. Для вивчають англійську мову дуже корисно «відправити» складений таким чином блокнот на Тир з метою тренування правопису потрібних слів. Блокнот може бути збережений під будь-яким ім’ям і в подальшому повторно використаний в словнику або тире.

Тир і Кросворди: Навчальні вправи «Тир і Кросворди», що використовують в якості бази даних говорять словники Collins, дозволять вам збільшити свій словниковий запас набагато швидше, ніж за допомогою будь-яких традиційних методів. Динамічний вправа Тир навчить писати англійські слова швидко і без помилок, а захоплюючий Кросворд дозволить вивчити величезну кількість нових слів з урахуванням всіх їх можливих значень. Передбачені різні рівні складності, завдяки чому вправи будуть цікаві і ефективні як для початківців, так і для тих, кому необхідно знати англійську мову досконало. За вашим вибором, ви або відгадуєте англійські слова з російським значенням, або російські слова з англійським значень. Ви можете поступово збільшувати ваш словниковий запас, використовуючи набори з 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 2500 / 3000 найбільш вживаних слів кожної мови. Крім того, ви можете використовувати складені в словниках блокноти для вивчення саме тих слів, які вам найбільш необхідні.

У вправі Тир ваше завдання не тільки згадати слово за його різним значенням на табло, але і встигнути правильно написати його за час руху мішені по екрану. Це вправу розвиває навички правопису і здатність швидко підбирати потрібні слова в будь-якій ситуації. Тир також навчить вас ефективно використовувати клавіатуру комп’ютера. Унікальний алгоритм генератора кросвордів побудує для вас нескінченну кількість ніколи не повторюються кросвордів, завдяки чому ви зможете необмежено розширювати ваш словниковий запас. Для кожного студента ведеться повна персональна статистика використання всіх слів, результати якої наочно відображаються у вигляді кольорових діаграм. При виконанні вправ ви можете також використовувати Аудиотренажер для тренування правильної вимови англійських слів.

Аудиотренажер: Для тренування правильної вимови англійських слів разом з мовними словниками і вправами «Тир і Кросворди» поставляється спеціальна програма Аудиотренажер, в яку можна відправити будь озвучене слово. З допомогою Аудиотренажера ви можете прослухати оригінальну мова, начитану професійним диктором, а також записати і прослухати свою власну мову. Відмінною особливістю Аудиотренажера є наявність двох спеціальних режимів: синхронного відтворення і синхронної запису.

Режим синхронного відтворення дозволяє прослуховувати записану вами мова одночасно з промовою диктора, що дає можливість на слух визначити ті місця, де ваша мова не відповідає оригіналу. Режим синхронного запису дозволяє записувати вашу мову одночасно з промовою диктора, що дає можливість максимально точно відтворити всі особливості вимови.

Показати скріншоти

Завантажити торрент Англо-російський, російсько-англійський мовець словник 3.

Завантажити торрент Англо-російський, російсько-англійський мовець словник 3.

Завантажити торрент Англо-російський, російсько-англійський мовець словник 3.

Короткий опис статті: російсько-англійський словник Перекладачі і словники » Завантажити торрент Англо-російський — російсько-англійський мовець словник 3.54 [2005, Словники] Англо-російський — російсько-англійський мовець словник 3.54, скачати Перекладачі і словники, завантажити торрент, torrent, торент, безкоштовно завантажити, скачати без реєстрації

Джерело: Завантажити торрент Англо-російський — російсько-англійський мовець словник 3.54 (2005). Завантаження безкоштовно і без реєстрації

Також ви можете прочитати